Keysmart KEY 760 Baskül (Tartı) Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Türkiye’nin yerli elektronik ürünler üreticisi Keysmart markasına ait olan baskül nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Keysmart baskül inceleme, özellikleri ve kullanıcı yorumuna yer vereceğiz.

Her evde mutlaka bulunması gereken cihazlardan bir tanesi olan kilo tartıcı diğer adıyla baskül, insanların kilosunu kontrol etmesi için gereklidir. Eskiden ibreli basküller bulunurdu ve o kadar hassas değildi. Ancak gelişen teknoloji sayesinde dijital basküller üretilmeye başladı. Hepsinin ortak görevi kişinin vücut kilosunu kilogram ve gram cinsinden göstermektir. Bu konuda Türkiye’de üretim yapan Keysmart uygun fiyatı ve sağlam baskülü ile dikkat çekiyor. Arçelik’in yan markası olan Keysmart baskül özelliklerine bakalım.

Keysmart Baskül Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: İki adet 1.5 V kalem pil ile çalışmaktadır. Siyah renkte üretilmiş olup üstünde LCD dijital ışıklı ekran bulunmaktadır. Gram hassasiyeti 100 gr’dır. Üstüne bastığınız anda otomatik bir şekilde kilo ölçmeye başlar. Eğer üstüne yük binmezse 10 saniye sonra otomatik bir şekilde kapanır. Temperli camdan yapıldığı için 200 kilo yüke kadar dayanıklıdır. En fazla 150 kg ağırlığı ölçme kapasitesine sahiptir. Canımda ayakların kaymasını engellemek için özel bileşen kullanılmıştır.

İlginizi Çekebilir:  Keysmart Key 790 S Saç Şekillendirici Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Keysmart KEY760 Tartı Kullanıcı Yorumu

Sürekli kilomu kontrol etmek istiyorum. Evimde uzun yıllardır kullandığım mekanik tartı vardı. Bırakın gram hesaplamayı kiloyu bile tam göstermiyordu. Bende Bim’e geldiği için uygun fiyatını görerek bir Keysmart KEY760 model dijital baskül aldım. 2 Adet kalem pili taktıktan sonra hemen çalışmaya başladı. Üstünde ayaklarınız hiç kaymıyor. Ayrıca üzerine çıkar çıkmaz hemen tartmaya başlıyor. Üstünden indirim zaman kısa süre sonra kendini kapatıyor. Böylelikle pil tasarrufu etmiş oluyorum. 150 kiloya kadar ölçmesi iyi bir şey.  Ben bazen banyoda kullanıyorum. Alt tarafında kaymayı önleyici ayaklar var. Ayrıca çorapla çıktığım zaman ayağım kaymıyor. Sonuç olarak gayet güvenli bir baskül diyebiliriz. Dijital göstergesi gündüz bile rahatlıkla görülebilir.

İlginizi Çekebilir:  Keysmart KEY 410 4 Çekmeceli Derin Dondurucu Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Keysmart KEY 760 Alınır Mı?

Bu marka Arçelik’in yan ürünü ve üretilirken Arçelik parçaları kullanılıyor. Zaten Arçelik’in uzun ömürlü ve kaliteli olduğunu herkes biliyor. Uygun parasıyla tam bir fiyat performans ürünüdür.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.