Piranha Darbeli Matkap Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri – A101

A101 markette satılan Piranha darbeli matkap nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Piranha darbeli matkap inceleme, kullanıcı yorumu ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Tadilat, onarım ve montaj işlerinde çok ihtiyaç sahibi olunan bir alet olan matkap fiyatları çok pahalıdır. Özellikle darbeli matkaplar az güç ile daha kolay delik delmeye yararlar. Bu konuda piyasada çok çeşitli marka ve modellerde matkaplar bulunur. Ancak Piranha gibi matkaplar az para ile temin edilebilir. A101, Bim ve Şok gibi marketlerde indirimli olarak emsallerinin kat kat daha ucuz fiyatına satın alınabilmektedir. Piranha darbeli matkap uygun fiyatı ve özellikleriyle dikkat çekiyor.

Piranha Darbeli Matkap Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: 550 W gücünde motoru bulunuyor. Kutusunda bir adet yedek uç çıkıyor. Ayrıca sağa ve sola çalıştırma düğmeleri var. Delme sırasında hizalamak için dahili su terazisi mevcut. Kademe hız artışı ve sürekli sabit hızda çalıştırma fonksiyonlarına sahiptir. Baskı yapılabilmesi için ön tarafında tutma yeri vardır. 2 yıl garanti süresi bulunuyor.

İlginizi Çekebilir:  Kiwi KBS 1031 Banyo Baskülü Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri
Detaylı Teknik Özellikleri
Motor Gücü 550 Watt
Devir Sayısı 2800 D/DK
Mandren Kapasitesi 13 mm
Kılavuz Cetvel Var
Su Terazisi Var
Delme Derinlik Ayarı Var
Hız Ayar Düğmesi Var
Dönüş Yönü Değiştirme Var
Darbeli Delme Var
Yedek Uç 1 Adet
Emniyet Kilidi Var
Garanti Süresi 24 Ay
Üretim Yeri Çin

Piranha Darbeli Matkap Kullanıcı Yorumu

Kendime bir köy evi yaptırdım ve sürekli matkap ihtiyacım oluyor. Ben her ihtiyacımda konu komşudan matkap istemek zorunda kalıyordum. Kendime artık bir matkap alma zamanı gelmişti. Matkap fiyatlarını çok pahalı olduğundan ben daha ucuzlarını arıyordum. A101 markete aldın aldın ürünü olarak geldiğini gördüğüm Piranha darbeli matkap aldım ve kullanıyorum. Benim işimi fazlasıyla görüyor. Bir kaç tanede daha sonradan yedek uç aldım. Beton duvarları delerken hiç zorlanmıyor. Tutma yeri çok ergonomik yapılmış ve delme sırasında kol ağrıtmıyor. Çok uzun süre çalıştırırsam plastik yanığı kokusu geliyor. Ayrıca vidalama yapma konusunda da oldukça başarılı. Ben evimde bir matkapla yapılabilecek tüm işleri Piranha ile yaptım. Şimdiden parasını bana çoktan çıkarttı.

İlginizi Çekebilir:  QU 3500 Saç Kurutma Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Piranha Darbeli Matkap Alınır Mı?

Evet piranha markasını duyduğunu zaman çok kalitesiz ve hemen bozulacağını düşünürler. Ben saatlerce kullanmama rağmen bir sorunla karşılaşmadım. Amatör kullanımlar için gayet güzel iş görüyor. Ayrıca fiyatı piyasanın yarısından daha az. Oldukça mükemmel bir fiyat performans ürünü diyebilirim. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz diyorum.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.