Kiwi KSI 6316 Seyahat Ütüsü Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Türkiye’nin adından son zamanlarda oldukça fazla söz ettiren küçük ev aletleri üreticisi Kiwi’nin KSI-6316 model seyahat ütüsü modeli nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Kiwi KSI 6316 ütü kullanıcı yorumu, inceleme ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Ütü tatilde veya evden başka bir yerlere gittiğiniz zaman en çok ihtiyaç duyulan aletlerden bir tanesidir. Çünkü kimse kırışık kıyafetlerle gezmek istemez. Ancak evde kullandığımız sıradan ütüler hem büyük, hem de taşıması zordur. Ayrıca valiz ve çantada çok yer kapladığı için yanınızda götürmeniz zordur. Ancak ne olursa olsun evde kalmadığınız zamanlarda da ütü yapma ihtiyacınız doğabilir.

Bunun için üreticiler tatilde kullanmak için seyahat ütüsü üretirler. Hemen her markanın normal ütülere göre biraz daha küçük boyutları olan bu ütülerden vardır. Kimse seyahat ütüsü için çok para vermek istemez. Bunun için A101’de çok fazla satılan Kiwi markasının  KSI6316 model kodlu seyahat ütüsü alınabilir en güzel cihazlar arasında yer alıyor.

Kiwi KSI 6316 Seyahat Ütüsü Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: 1200 W gücünde bir ütüdür. Alt tabanında seramik plaka kullanılmıştır. Seyahat tarzı kullanımlar için çok uygundur. Ergonomik ve pratik tutma kolu vardır. Katlanır özelliği ile yer kaplamaz. 90 ml su haznesi bulunuyor. Dakikada 11 gram sürekli, 35 gram şok buhar verme kapasitesi vardır. Dikey konumda kullanabilme imkanı sağlar. Tutma sapı katlanabiliyor. 2 yıl Kiwi markası garantisi altındadır.

İlginizi Çekebilir:  Kiwi KK3330 Çelik Kettle Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Kiwi KSI 6316 Seyahat Ütüsü Kullanıcı Yorumu

Bir şirkette yönetici olarak görev yapıyorum. Yılın çoğu zamanlarında Türkiye’nin her şehrini ziyaret etmek zorunda kalıyorum. Otellerde ütü bulmak çok zor oluyor. Bende kendime pratik ve taşıma kolay bir ütü almak istiyordum. Bunun için A101 marketten Kiwi KSI 6316 seyahat ütüsü aldım. Çok büyük bir ütü değil. Ancak oldukça fazla iş görüyor. Pamuklu kumaşlarda falan çok iyi ütüleme yapıyor. Pantolon kırışıklıklarını, gömlekleri rahat rahat ütülüyorum. Asla su damlatma gibi şeyler yapmıyor. Buhar patlaması oldukça kuvvetli. Zorlaşmış kırışıklıkları bile rahatça açıyor. Bazen askıda olan gömleklerimi dikey konumda buharla düzeltiyorum. Su haznesinde tek dolum ile 2 pantolon 2 gömlek ütüleyebiliyorum. Kablo kısmı 360 derece dönebilir olduğu için kullanımı çok kolay. İşim bittikten sonra tutma kulpunu içine doğru bastırarak kapatıyorum ve çok az yer kaplamış oluyor.

İlginizi Çekebilir:  Golem GLM Coin Nedir? Yorumları ve Taminleri

Kiwi KSI 6316 Seyahat Ütüsü Alınır Mı?

Eğer sizde eviniz dışında ütü yapmak zorunda kalıyorsanız gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. Taşıması kolay ve çok pahalı bir ütü değil. Sonuç olarak oldukça iş gören bir cihaz. Kiwi markasına herkes ön yargılı davranıyor ama oldukça güzel. Evimde normal ütümde Kiwi marka ve 3 yıldır sorunsuz şekilde kullanıyoruz. Çok para vermek istemezseniz fiyat performans ürünü olarak en iyi ütülerden bir tanesi diyebilirim.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.