Kiwi KSI6344 Seramik Tabanlı Ütü Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikler

Türkiye’nin en iyi ve en popüler yerli elektronik eşya üreticilerinden bir tanesi olan Kiwi’nin KSI6344 Seramik Tabanlı Ütüsü nasıl ve alınır mı sorularına yer vereceğiz. Ayrıca Kiwi KSI6344 Seramik Tabanlı Ütü inceleme, kullanıcı yorumlarını ve teknik özelliklerini inceleyeceğiz.

Ütü her zaman günlük hayatın parçası diyemesek de, her evde mutlaka bulunması gereken bir ürün. Bazı evlerde günlük çalıştırılan ütü bazı evlerde ise ayda yılda bir kullanılır. Ancak kullanım sıklığı ne olursa olsun mutlaka bir gün lazım olur. Eğer çok profesyonel bir ütü istemiyorsanız günlük kullanımlar için Kiwi markasının KSI6344 seramik tabanlı ütü modeli oldukça kullanışlı ve ideal bir ürün. Kiwi markasının yerli üretici olması da ayrıca onu ön plana çıkaran özelliklerden.  Bim marketlerden indirimli bir şekilde alabileceğiniz Kiwi KSI6344 seramik tabanlı ütü uzun yıllar kullanabileceğiniz dayanıklı bir üründür.

Kiwi KSI6344 Seramik Tabanlı Ütü Nasıl ve İyi Mi?

Teknik özellikleri: Seramik tabana sahip ürünün gücü 2201-2400 Watt’tır. Su haznesi kapasitesi 220ml, Sıcaklık:220 Maks,  360° dönen döner kablo, Seramik taban, 220x116mm 20g/dak buhar hızı özelliklerine sahiptir.  Ayrıca güçlü patlama buharı ve kendi kendini temizleme işlevi de mevcuttur. 2 yıl garanti kapsamında olan bu ürünün su kapasitesi 0-250 dir.

İlginizi Çekebilir:  Kumtel Buharlı Kırışık Giderici Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Kiwi KSI6344 Seramik Tabanlı Ütü Kullanıcı Yorumu

Kiwi markasının pek çok ürününü aldığım gibi bu ürünü de çeyizime aldım ve sonradan bir problem yaşamamak adına denemeden sandığa kaldırmak istemedim. Denediğimde ise sonuç beklediğimden çok daha iyiydi. Ürünün ısısı ve ısınma süresi gayet ideal. Ben çok kırışık bir gömlek üzerinde denedim ve pek uğraştırmadan kırışıklıklarını açtı. Saten bluz de ütüledim ama daha yeni olduğu için direkt temas etmesine korktum ve üstüne ince bir tülbent koyarak ütüledim. Tülbentin üzerinden açtığı kırışıklık gayet iyiydi ve hiç uğraştırmadı. Memnunum. Annem çok beğendiği için ona da almayı düşünüyoruz.

Kiwi KSI6344 Seramik Tabanlı Ütü Alınır Mı?

Eğer ütüleyeceğiniz eşyalar normal günlük eşyalar ise ürün alınır. Ben bu anlamda memnun kaldım. Ancak saten ağırlıklı ya da abiye tarzı ürünler ütülemek isterseniz daha profesyonel bir modele bakabilirsiniz. Şu an Bim marketlerde satılan Kiwi KSI6344 tam bir fiyat performans ürünü diyebilirim. Ürün çabuk ısınıyor, ısınma derecesi iyi ve en önemlisi kırışıklıkları kısa bir süre içerisinde açıyor. Bim marketlerde indirimdeyken kaçırılmaması gereken bir ürün.

İlginizi Çekebilir:  Aprilla AEP 7814 Şarjlı Epilatör Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.