Kiwi KSM 2405W Waffle Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Ucuz fiyatları küçük ev aletleri üreten bir marka olan Kiwi’nin waffle yapma makinesi KSM 2405W nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Kiwi KSM 2405W Waffle makinesi inceleme, özellikleri ve kullanıcı yorumuna yer vereceğiz.

Waffle, ülkemizde oldukça sevilen tatlı bir yiyecektir. Özellikle Waffle hamuru ve yapmak için gerekli tost makinesi olduğu zaman herkes kolayca yapabilir. Ancak, dışarda waffle yemek isterseniz çok paralar ödemek zorunda kalırsınız. İşte bu yüzden Kiwi markası neredeyse 4 kişinin dışarda yiyeceği waffle fiyatına, makinesini satmaktadır.

Kiwi KSM 2405W Waffle Makinesi Nasıldır ve İyi Mi?

Ucuz fiyatıyla dikkat çeken ve A101, Migros, Şok ve Metro market gibi zincir mağazalarda çok görülen bir marka olan Kiwi’nin waffle makinesi, evde waffle yapmak için çok ideal bir cihazdır. Kiwi KSM-2405W waffle makinesi özellikleri ise şu şekildedir.

İlginizi Çekebilir:  LG 55UQ75006LF 55 İnç UHD Smart TV Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Teknik Özellikleri: 750 W gücünde bir ısıtma derecesine sahiptir. Kapağının üstünde kilitleme mandalı bulunmaktadır. Ayrıca güç uyarı ışığı mevcuttur. Diğer saklanabilme özelliği ile çok fazla yer kaplamamaktadır. İçinde yanmaz teflon kaplama yer verilmiştir. Ayrıca kaymaz ayaklar ve aşırı ısınma engellemesi gibi özellikleri vardır. 2 haznesi sayesinde 2 waffle hamurunu pişirebilirsiniz. Ancak tost plakaları çıkartılamıyor.

Kiwi KSM 2405W Waffle Makinesi Kullanıcı Yorumu

Çocuklarım waffle çok sevdiği için bir tanesi aldım ve 1 yıldır kullanıyorum. Uygun fiyatına göre oldukça iş gören bir ev aleti. Çift hazneli olması waffle’ın çabuk hazırlanmasını sağlıyor. Hamuru içine döktüğünüz zaman kısa sürede tost yapmaktadır. Ancak sıcaklık ayarı olmadığı için waffle yaparken başından ayrılmamanız gerekiyor. Ya değilse hamuru yakabilirsiniz. İç plakaları yerinden sökülmediği için temizlemesi biraz zor oluyor. Ayrıca yoğun kullanımlarda hafif yanmış plastik kokusu veriyor. Teflon kaplaması zayıf olduğu için çok çabuk çizilebiliyor. Krep tarzı yiyecekler için kullanıyorum. Ben pankek bile pişiriyorum.

İlginizi Çekebilir:  LG 50 İnç Uhd Smart TV 50UQ75006 Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Kiwi KSM 2405W Waffle Makinesi Alınır Mı?

Evet yazımın başında söylediğim gibi bu cihazın fiyatına dışarda 4 kişiye waffle bile alamazsınız. Evde amatör bir şekilde waffle hazırlamak için çok idealdir. Ayrıca uygun fiyatlı ve yerli malı bir ürün olması yine alınması için ön plana çıkartan hususlardandır. Gönül rahatlığıyla alıp evinizde harika wafflelar hazırlayabilirsiniz.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.