Keysmart KEY 250 NF Nofrost Buzdolabı Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Türkiye’nin yerli markalarından bir tanesi olan Keysmart’ın Key 250 NF model no-frost buzdolabı nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Keysmart Key 250 NF teknik özellikleri, inceleme ve kullanıcı yorumuna yer vereceğiz.

Arçelik, ülkemizin en eski ve köklü beyaz eşya üreticisi markalarından birisidir. Keysmart’da Arçelik çatısı altında üretim yapmaktadır. Ürünlerinde Arçelik üretimi parçalar kullanmaktadır. Keysmart genelde Bim marketlerde satılan bir beyaz eşya markasıdır. Bu yazımızda nofrost buzdolabı olan KEY 250 NF modelini inceleyeceğiz.

Keysmart KEY 250 NF Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: Siyah renkte üretilen bu buzdolabının dondurucusu üst, soğutma kısmı ise alt tarafta bulunmaktadır. Dondurucu hacmi 59 L, soğutucu bölgesi ise 167 L hacmindedir. Elektronik kontrol sistemi, LED ışıklandırma, kapı açık uyarı alarmı, temperli raf camlarına sahiptir. Ayrıca eko ve tatil modu gibi programları bulunuyor. Hızlı soğutma ve buz tutturma özelliklerine sahiptir.

İlginizi Çekebilir:  Russell Hobbs Satisfry Airfryer 26510-56 Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Keysmart KEY 250 NF Kullanıcı Yorumu

Çok fazla maddi durumum yok ama kaliteli bir buzdolabı almak istiyordum. Bim markete indirimli olarak geldiğini gördüğüm Keysmart Key 250 nf model bir bir buzdolabı aldım. Yaklaşık 5 aydır kullanıyorum ve sorun ile karşılaşmadım. Raflarının yüksekliği gayet güzel. Büyük tencereleri bile sığdırıyorum. Ben 3 tencereyi rahatlıkla sığdırabiliyorum. İçerisine koyduğum meyve ve sebzeler uzun süre tazeliğini koruyor. Bunun yanında dondurucu kısmı kısa sürede buz tutturuyor. Ancak 59 litre olması biraz az yiyecek almasına neden oluyor. Siyah renkte olması ankastre mutfaklarda çok şık durmasına neden oluyor. Çalışırken asla sesini duymuyorsunuz. Gecenin en sessiz anında yani uyurken bile mutfak benim odamın yanında sesi hiç gelmiyor. Sıcak havalarda yan tarafını kontrol ediyorum ama ısınma yok. Buzluk kısmında karlanma hiç bir şekilde göremezsiniz.

İlginizi Çekebilir:  SEG CM 1212 E 12 Kg Çamaşır Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Keysmart KEY 250 NF Alınır Mı?

Arçelik üretimi olması benim bu buzdolabını almamadaki en büyük sebepti. Çünkü uzun yıllar boyunca Arçelik beyaz eşyalarının dayanıklı olduğunu biliyorum. Keysmart Key 250 NF modelinin fiyatına bırakın sıfır buzdolabını ikinci el bile çok zor buluyorsunuz. Fiyat performans açısından çok iyi bir buzdolabı.  Sizde Bim aktüel günlerini takip ederek uygun fiyatlı olarak alabilirsiniz. Özellikle benim gibi asgari ücretle geçinenler için çok ideal bir buzdolabı

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.