Kumtel Tekli Ocak Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Türkiye’nin en köklü markalarından bir tanesi olan Kumtel’nin tekli elektrikli ocağı nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Kumtel tekli ocak kullanıcı yorumu, inceleme ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Yemek pişirmek için bir ocağa ihtiyacınız vardır. Ocaklar genelde sabit cihazlar olduğu için taşıması zordur. Ancak Kumtel, taşınabilir tek gözlü elektrikli ocak ile bu sorunun üstesinden gelebiliyor. Bim marketlerde de satılan bu cihaz benimde severek kullandığım bir alet. Kumtel zaten yemek pişirme cihazları konusunda Türkiye’nin en köklü ve eski şirketlerinden bir tanesidir. Kumtel’in tekli elektrikli ocağı pişirme işlemini oldukça kolaylaştırmaktadır.

Kumtel Tekli Ocak Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: 1500W ısıtma gücüne sahiptir. Ocak gözü 30 cm çapı ile oldukça büyüktür. 220V-240V ev elektriği ile çalışabilir. Isı derecesi ayarlama düğmesi bulunuyor. Ayrıca çalıştığını göstermek için güç ışığı vardır. Ocak üstü siyah emaye ile kaplı olduğu için yanma ve yapışma gibi şeylerle karşılaşmazsınız.

İlginizi Çekebilir:  Kiwi KSI 640 Portatif Buharlı Kırışık Giderici Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Kumtel Tekli Ocak Kullanıcı Yorumu

Yemek pişirme sırasında koku yapan yemekleri mutfakta yapmak zor oluyordu. Çünkü eve sinen ağır yemek kokusu rahatsız ediyordu. Bu yüzden balkonda pişirmek için küçük tüp kullanıyordum. Ancak sürekli olarak gaz doldurma derdi olduğu için hiç kullanışlı değildi. Elektrikli portatif bir ocak ararken Bim markete aktüel ürün olarak geldiğini gördüğüm Kumtel tekli elektrikli ocak aldım ve kullanıyorum.  Sıcaklık gücü oldukça güzel ve yemekleri kısa sürede yapıyor. Örneğin daha 2 gün önce balkonda pişmesi zor olan dana pöç güveç yaptım ve lokum gibi yumuşak yumuşak pişirdi. Ayrıca işkembe ve kelle paça çorbasını da artık Kumtel elektrikli ocakla balkonda yapıyorum. Diğer taraftan priz bulunan park ve bahçelerde çay demlemek için çok ideal oluyor. Artık o kadar çok kullanıyorum ki, arabanın arkasında dursun diye bir tane daha alacağım. Isı ayarı sayesinde sadece yemek yapmak değil, ısıtmak ve sıcak tutmak içinde kullanıyorum.

İlginizi Çekebilir:  Blaupunkt Akıllı Tartı Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Kumtel Tekli Ocak Alınır Mı?

Bu cihazın fiyatına neredeyse küçük tüp veriyorlar. Zaten Bim markete piyasa fiyatının neredeyse yarı parasına geliyor. Çok kullanışlı ve taşınabilir olması avantajlı. Hem de evde ağır yemek kokularından bizi kurtardı. Fiyat performans ürünü olarak oldukça güzel. Eğer almak isterseniz gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.