Alba Fold 2 Nasıl? Kullanıcı Yorumları

Elektrikli bisiklet hayranlarının severek takip ettikleri Alba markası, teknolojinin son nimetlerini kullanarak en değerli modelleri geliştirmeye devam ediyor. Co2 emisyonunda 0 oranını yakalayan marka, aynı zamanda düşük elektrik sarfiyatıyla kullanıcıları her daim memnun ediyor. Performans konusunda da sınırları zorlayan modellere sahip olan Alba, 7’den 70’e herkesin kullanabileceği bisikletler geliştiriyor.

Alba markasının en sevilen modellerinden Alba Fold 2, Türkiye’de satış rekorları kırmaya başladı. Markanın prestijini yansıtan model, akü kapasitesi ve yüksek performansıyla parasının hakkını tamamıyla veriyor. Uzmanlar da Alba Fold 2 modeli için tam not veriyorlar. İşte, merakla takip edilen Alba’nın bu modelinin merak edilen tüm detayları.

İçindekiler

Alba Fold 2 Teknik Özellikleri

Elektrikli bisikletler arasında performans kralı olarak görülen Alba Fold 2, menzil anlamında tam 60km’ye kadar seyahat yapabilme fırsatını destekliyor. Ayrıca model, 60km’lik yolu en fazla 24km/s hızlarda gidiyor. Bu hız, her ne kadar az görünse de elektrikli bisikletler için standart görülüyor. Kullanıcılar, tüm bu performans değerlerine ise Alba Fold 2 modelinin güçlü akü sistemi sayesinde ulaşılabiliyorlar. Alba Fold 2 modelinde yer alan akü kapasitesi, 7.8Ah olarak ölçülmüş. Ayrıca akü gerilimi de mühendisler tarafından 36V olarak belirlenmiş. Bunun yanı sıra motor gücü de 281 W olan elektrikli bisiklet, performans anlamında kullanıcılarına hiçbir sorun yaşatmıyor.

İlginizi Çekebilir:  Geotech Fold-Up E20 Elektrikli Bisiklet, Nasıl Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Modelde yer alan alüminyum kadro malzemesi ve 20 inç jant yapısı, bisikletin oldukça güvenilir olmasını sağlıyor. Ayrıca ürünün ağırlığı boş halde 15kg olarak ölçülürken batarya sistemi ile birlikte 19,5kg olarak ölçülüyor. Uzunluğu 165cm olan elektrikli bisikletin gidon genişliği 63cm ve sele yüksekliği de 76cm olarak biliniyor. Batarya ağırlığı 2,1kg olan modelde çift çamurluk yer alırken üretici marka tarafından da 2 yıllık garanti sağlanıyor.

Alba Fold 2 Kullanıcı Deneyimi

Kızımın bisiklet talebini kırmamak için hemen en iyi modelleri araştırmaya başladık. Klasik bisikletler yerine elektrikli bir model almak istiyorduk. Bu nedenle Alba Fold 2 modelinde karar kıldık. Güvenlik konusunda istenileni tam olarak veren bisiklet, menzil konusunda harika bir şans da tanıyor. Kızım okuldan geldikten sonra bisikleti ben alıyorum ve istediğim her yere şarj daha bitmeden ulaşabiliyorum. Bununla birlikte hız konusu da bize uygun ve bataryadan da yıllardır çok memnunuz. Alba Fold 2 modelinin performans açısından da herhangi bir sorun oluşturmadığını belirtmem gerekiyor. Bu nedenle bisiklet satın almak isteyen herkese Alba Fold 2 modelini gönül rahatlığıyla öneriyorum.

İlginizi Çekebilir:  Alba City 2 Elektrikli Bisiklet Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Alba Fold 2 Alınır Mı?

Uzun mesafelere güvenli ve yavaş hızlarla gitmek isteyenlerin ilk tercihlerinden olan Alba Fold 2 elektrikli bisiklet, fiyat performans canavarı olarak karşımıza çıkıyor. Hız konusundaki eksisini batarya ve performans kısmıyla tamamlıyor. Ayrıca kullanıcı yorumlarına bakıldığında da modelin uzun yıllar kullanılabildiği görülüyor. Bu nedenle Alba Fold 2 modeli, alınabilecek elektrikli bisiklet seçenekleri arasında gösteriliyor.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.