Motolux Gogo 4 Elektrikli Motosiklet Nasıl? Kullanıcı Yorumları

Elektrikli motosiklet piyasasının duayen markalarından olan Motolux, Türkiye pazarında yeni nesil ulaşım seçenekleriyle tüm rakiplerini geride bırakmayı başarıyor. Güvenliği performansla buluşturan marka, teknoloji harikası yeni nesil modelleri uzun ömürlü kullanım avantajıyla sunuyor. Bu sayede marka, her modeliyle satış rakamlarını alt üst etmeyi başarıyor.

Motolux markasının en iyi modelleri arasında gösterilen Motolux Gogo 4, kısa mesafeli ulaşım sorunları için en özel seçeneklerden biridir. Saatte ulaştığı hız limitiyle motor gücünü kanıtlayan model, ayrıca kolay kullanım özellikleriyle de herkesi büyülüyor. İşte, Motolux Gogo 4 modelinin merak edilen tüm detayları.

Motolux Gogo 4 Teknik Özellikleri

Saatte 45km/h limitle kısa mesafeli ulaşım seçenekleri arasında en avantajlısı olan Motolux Gogo 4, 1000 W gücündeki motor sistemiyle de heyecan verici sürüşlerin kapısını aralıyor. NFC kart sistemiyle çalışabilen model, anahtarsız şekilde her yere gidebilmenizi sağlıyor. Ayrıca Motolux Gogo 4 modelinin 45km hızı, tam 56 km’lik sürüş mesafesini de destekliyor. 2 vites şeklinde kullanıcı ile buluşan modelde 48V -20Ah gücünde bir batarya da yer alıyor. Giriş voltajı 220 – 240 V olan motorda azami yüklü kütle oranı ise 219 kg olarak göze çarpıyor.

İlginizi Çekebilir:  Maserati MSRT10 Elektrikli Bisiklet Nasıl? Kullanıcı Yorumları

Tekerlek ölçüsü ön tarafta 60 olan modelde arka bölümde 100 – 100 Dublex tekerlek sistemi yer alıyor. Yüksüz ağırlığı 40kg olan model, ergonomik bir sürüş için de herkesin en sevdiği araçlardan biri olarak görülüyor. Fren sistemi için müthiş bir sistemi olan model de ‘’Kampana’’ marka frenler yer alıyor. Tüm bu özellikleriyle Motolux Gogo 4 modeli, Led far sistemi, USB port girişleri, dijital göstergesi, ergonomik sırtlığı, park ayağı ve ön sepet bölümü ile milyonları büyülemeyi başarıyor.

Motolux Gogo 4 Kullanıcı Deneyimi

Dedemin kısa mesafeli yolculukları için mutlaka güvenliğin ön safhada yer aldığı bir model arıyorduk. Ben de yıllardır bildiğim Motolux markasında karar kıldım. Daha sonra teknik özelliklerini araştırdığım Motolux Gogo 4 almaya karar verdik. Aldığım zaman aracı ilk ben kontrol ettim. Fren sistemi Kampana olduğundan hızlanma durumunda bile aracın kolayca durduğunu fark ettim. Ayrıca menzil mesafesi de çok iyi olan modelde bize yetecek olan 45km/h hız bulunuyor. Tüm bu özellikleriyle Motolux Gogo 4 modelini yakın çevreme tavsiye ediyorum

İlginizi Çekebilir:  BMW iX Nasıl? Yorumları, Teknik Özellikleri, Alınır Mı

Motolux Gogo 4 Alınır Mı?

Motolux Gogo 4 modeli, fazla hız yapmadan uzun mesafeler gitmek isteyenlerin tercih edebileceği bir motosiklettir. Güvenlik açısından üst düzey teknolojik özelliklere sahip olan araç, ağırlığı ve batarya boyutuyla da ergonomiyi sunuyor. Ayrıca ek özellikleriyle birlikte rakiplerinden her zaman önde olduğunu da söyleyebiliriz. Şarj sistemi de oldukça hızlı olduğundan kullanıcıları üzmeyecek seviyede geliştirilmiş. Bu nedenle Motolux Gogo 4 modeli, her zaman satın alınabilecek elektrikli motosikletler arasında yer alıyor.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.