Regal Raptor K5 Pro Elektrikli Araba Nasıl? Yorumlar

Teknolojinin dev markalarından olan Regal, son zamanlarda elektrikli araba modelleriyle fark yaratmaya devam ediyor. Milyonların tercih ettiği elektrikli araçlara teknolojik dokunuşlar yapan marka, ekstra özellik seçenekleriyle de dikkat çekiyor. Sürücü dinamikleri konusunda her zaman en iyisini hedefleyen marka, iç ve dış tasarımı da asla ihmal etmiyor.

Son zamanların öne çıkan modellerinden Regal Raptor K5 Pro Elektrikli Araba, benzin ve dizel fiyatlarının arttığı son günlerde ulaşım sorununa en iyi çözümlerden biri haline geldi. Minimalist yapısıyla herkes tarafından sevilen model, trafikte diğer elektrikli araçlara göre farkını da ortaya koyabiliyor. İşte, Regal Raptor K5 Pro Elektrikli Araba modeline dair merak edilen tüm detaylar.

Regal Raptor K5 Pro Elektrikli Araba Teknik Özellikleri

Motor sistemi 2500W BRUSHLESS olan Regal Raptor K5 Pro Elektrikli Araba modeli, akü kısmında 72V 80Ah olarak karşımıza çıkıyor. Bu güçlü motor yapısıyla modelin maksimum olarak 45km/s hızına kadar çıkabildiği görülüyor. Ayrıca sürüş mesafesi 08 – 100 olan model, menzil uzunluğuyla rakiplerini bir hayli geride bırakıyor. Bunlarla birlikte Regal Raptor K5 Pro Elektrikli Araba modelinin en iyi özelliklerinden biri de tam şarj süresinin sadece 5 – 6 saat aralığında olmasıdır.

İlginizi Çekebilir:  RKS T7 Nasıl? Yorumları ve Teknik Özellikleri

Ön ve arka lastik bölümlerinde 100/80 – 12 oranları yer alan Regal Raptor K5 Pro Elektrikli Araba modelinde sağlamlık açısından alüminyum alaşım jantların tercih edildiği görülüyor. Ayrıca modelin ergonomik bir yapıda olması için uzunluğu 2200mm ve genişliği 1090mm olarak belirlenmiş. Bunlarla birlikte yüksekliği 162nm olan modelin dingil mesafesi 1480mm ve toplam kapasitesi de 2 kişi olarak görülüyor.

Regal Raptor K5 Pro Elektrikli Araba Kullanıcı Deneyimi

Son zamanların en çok konuşulan araçlarından Regal Raptor K5 Pro Elektrikli Araba modelini satın almaya biraz uzun zaman sonra karar verdim. Haftada 2 gün araç kullanacağım için benzinli veya dizel bir model satın almak istemedim. Bu nedenle uzun bir düşünce sürecinin ardından Regal Raptor K5 Pro Elektrikli Araba modelini satın almaya karar verdim. Aracın en beğendiğim özelliği tam 100 km’ye kadar sürüş mesafesinin olması. Bu rakam, diğer modellerde olmayan en çarpıcı özelliklerden biri. Ayrıca aracın performans, hızlanma ve fren sistemlerinden de çok memnun kaldığımı söyleyebilirim.

İlginizi Çekebilir:  Corelli Keila S Elektrikli Bisiklet Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Regal Raptor K5 Pro Elektrikli Araba Alınır Mı?

Aylardır satış rekorları kıran Bu Elektrikli Araba modeli, kullanıcılardan her daim tam not almayı başarıyor gibi duruyor. Kullanıcıların en sevdiği özellik, aracın uzun mesafelere gidebiliyor olması. Ayrıca jant sistemi, lastik yapısı ve fren sistemine baktığımız zaman günlük araç kullanıcılarının tüm ihtiyaçlarını karşılayabiliyor. 45km/s hız, sizin için sorun yaratmıyorsa Regal Raptor K5 Pro Elektrikli Araba modelinin elektrikli araçlar arasında en iyi seçeneklerden biri olduğunu söyleyebiliriz.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.