Onvo OV55351 Android Smart LED TV Nasıl Televizyon, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Ülkemizin uygun fiyatlı ama özellikli teknolojik ürünler üreten markası olan Onvo’nun OV55351 android smart led televizyonu nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Onvo OV55351 Android Smart LED TV teknik özellikleri, inceleme ve kullanıcı yorumuna yer vereceğiz.

Onvo ülkemizin yerli markalarından bir tanesidir. Ev elektroniği konusunda son yıllarda adından çok fazla söz ettirmeye başlamıştır. Bol özellikli ve kaliteli cihazlarını çok uygun fiyatlara satmaktadır. Televizyon konusunda Türkiye pazarında çok fazla pay almaya başlamıştır. Bunda az para ile çok şey sunması en başta gelen etkenlerden bir tanesidir. Hemen her ekran boyutunda bir televizyonu bulunmaktadır. 55 inç büyüklüğündeki OV55351 Android Smart LED televizyonu ise uygun fiyatı ve bol özelliği ile alınabilecek en iyi cihazlar arasında yer alıyor.

Onvo OV55351 Android Smart LED TV Nasıl ve Teknik Özellikleri Nelerdir?

Ekran Özellikleri: 139 santim yani 55 inç büyüklüğünde LED ekranı bulunuyor. Ultra HD 4K yayın yapmaktadır. 3840×2160 ekran çözünürlüğü vardır. SN 1000 ekran yenileme yazılımı 50/60 hz yenileme hızı sunuyor. HDR yayın desteğine sahip olup HDR10 HDR özelliği mevcuttur.

İlginizi Çekebilir:  Keysmart KEY 430 BZNF Nofrost Buzdolabı Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Ses Özellikleri: Ses olarak biraz daha güçlü bir sistem konulabilirdi diye düşünüyorum. 16 W gücünde 2 hoparlörü vardır.

İnternet Bağlantı Özellikleri: Dahili wifi özelliği mevcuttur. Ayrıca Ethernet/LAN kablosu ile de internet bağlantısına izin vermektedir. 3 adet HDMI, 2 adet USB giriş yeri vardır. Ses ve kulaklık girişi, bilgisayar bağlantı girişi ve kompozit giriş yerleri vardır. Analog ve kablolu anten girişi bulunuyor.

Multimedya Özellikleri: 3D yayın desteği yok. Smart TV özelliği bulunuyor ve Android 11 Tv işlemciye sahip. 4 çekirdekli işlemcisi mevcuttur. 1.5 GB ram ve 8 GB dahili hafızası vardır. Netflix, Youtube, Exxen ve Bein Connect uygulamaları yüklü olarak gelmektedir. Ayrıca uygulama yükleme imkanı sağlıyor. Diğer tarafta DVB-T2/C yayın desteği bulunuyor.

Boyut ve Ağırlık Özellikleri: Bu televizyonun 123.6 scm genişliği, 72.1 cm yüksekliği ve 8.8 cm kalınlığı var. TV ağırlığı 10.8 kilogram, kutu ağırlığı ise 14.3 kilogramdır. V tipi ayaklıklara sahiptir.

Enerji Tüketim ve Diğer Özellikleri: A-G sıralamasında F sınıfı enerji tüketim değeri vardır. Vesa duvar montaj desteği (400×300 mm) vardır. 2 yıl Onvo garantisi vardır. Satışa çıkışı ise 2023 yılıdır. Yani çok yeni teknoloji bir televizyondur.

İlginizi Çekebilir:  Hi-Level HL55FMN243 55" UHD Webos Smart LED TV Nasıl ve Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Onvo OV55351 Android Smart LED Televizyon Kullanıcı Yorumu

Bu televizyon Türkiye’nin yerli markası. Ben A101 markete aldın aldın ürünü olarak geldiğini görünce bir tane almaya karar verdim. Alacağım dediğimde çevremde çok kişi Onvo markasını bilmediği için kötü çıkar alma dedi. Uygun fiyatlı olarak aldıktan sonra evime getirdim. Onvo servisi aradım ve aynı gün içerisinde ücretsiz olarak kurulum yaptılar. Oturma odasına çok iyi uydu. Çalıştırdığımda oldukça kaliteli, canlı ve net bir ekran ile karşılaştım. Bu kadar güzel olabileceğini emin olun tahmin bile etmemiştim. Ses fena sayılmaz ve daha iyi olabilirdi. Kanallar arası geçişler sırasında bekleme yapmıyor ve oldukça hızlı bir televizyon. Kumandasında düğmeler çok iyi bir şekilde sıralanmış. Öyle düğme karışıklığı yaşamıyorsunuz. Smart tv bağlantı hızı çok iyi. Uygulamalara hemen giriyor. Ayrıca internet bağlantısı sırasında bir sorun yaşamadan akıcı bir şekilde izleyebiliyorsunuz. Uygulamadan atma ve donma gibi şeyler asla olmuyor.

Onvo OV55351 Android Smart LED Alınır Mı?

Almadan önce bu televizyonun parasına bir bakmanızı öneririm. Bu paraya o bilindik markaların 10 yıllık cihazlarını bile vermiyorlarken Onvo size 2023 model Android TV alma imkanı sunuyor. Ben aldığıma çok memnunum. Hatta 70 inç ekranlısı gelirse onu da salonuma almak istiyorum. Onvo markasına karşı ön yargılı olmamanızı tavsiye ederim. Gönül rahatlığı ile alabilirsiniz diyorum.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.