Onvo Manuel 5.5 L Airfryer (OVFRY04-MNL) Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Türkiye’nin yerli elektronik markası Onvo’nun 5.5 litre manuel airfryer modeli nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Onvo OVFRY04-MNL manuel 5.5 L airfryer kullanıcı yorumu, inceleme ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Son zamanlarda en popüler olan cihazlardan bir tanesi olan airfryer hiç ucuz bir ürün değildir. Airfryer ile tavada yapabileceğiniz her kızartmayı yüzde 90 daha az yağ ile yapabilirsiniz. Teknoloji olarak çok üstün cihazlar olan airfryerlar yağsız fritöz olarak bilinmektedir. Piyasada yüzlerce marka airfryer bulunmaktadır. Çok pahalı cihazlar olduğu için herkes kolay kolay erişemiyor. Ancak Onvo gibi yerli markalar çok uygun fiyatlara airfryer satabiliyor. Hele birde Şok gibi marketlerde çok daha ucuza satılabiliyor. Bu konuda Onvo’nun ovfry04-mnl model kodlu 5.5 litre manuel airfryerı dikkat çekiyor.

Onvo OVFRY04-MNL 5.5 L Manuel Airfryer Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: 1500 W gücüyle oldukça etkili pişirme yapabiliyor. 5.5 litre iç hacmi bulunmaktadır. 40 ile 200 derece arasında sıcaklığı ayarlanabiliyor. Zamanlayıcı özelliği sayesinde istediğiniz süre boyunca pişirme ve kızartma yapabiliyorsunuz. Bu cihazda yüksek hızlı hava sirkülasyon teknolojisi kullanılmıştır. İç pişirme sepeti bulaşık makinesinde yıkanabilir. Ayrıca paslanmaz çelikten yapılmıştır. Pişirme sonrası kendi kendine kapanma özelliği vardır. Pişirme hazır olduğu zaman sesli olarak uyarı vermektedir. Dokunmatik düğmeleri ve dijital ekranı yoktur. Bu cihaz mekanik yani manuel olarak ayarlanmaktadır. Dışında ısıya dayanıklı plastik bulunmaktadır. Pişirme haznesi çekmece tarzında tasarlanmıştır.

İlginizi Çekebilir:  SEG BM 6001 6 Programlı Bulaşık Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Teknik Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları
Onvo 5.5 Litre Manuel Airfryer Teknik Özellikleri
Güç 1500 Watt
Sepet Hacmi 5.5 Litre
Zamanlayıcı Var
Zamanlama Aralığı 1-30 Dakika
Sıcaklık Ayarı Var
Sıcaklık Aralığı 40 °C – 200 °C
Otomatik Kapanma Var
Sesli Uyarı Var
Dokunmatik Düğme Yok
Dijital Ekran Yok
Yağ Tasarrufu %80
Ürün Kodu OVFRY04-MNL
Garanti Süresi 2 Yıl
Onvo OVFRY04-MNL 5.5 Litre Manuel Airfryer
Onvo OVFRY04-MNL 5.5 Litre Manuel Airfryer

Onvo OVFRY04-MNL 5.5 L Manuel Airfryer Kullanıcı Yorumu

Ben, eşim ve çocuğum hafta sonları kızartma türü yemeği çok seviyoruz. Ancak tavada pişirilen yemekler çok yağda piştiği için sağlıksız oluyorlar. Bu yüzden adını çok duyduğum airfryer almaya karar verdim. Ama fiyatları o kadar yüksekti ki bizin gibi asgari ücretle geçinen birisi için çok fazla paraydı. Araştırma yaparken Şok markete indirimli ürün olarak geldiğini gördüğüm Onvo manuel airfryer aldım. Önce beş buçuk litre hacmi bana az gelir gibime geliyordu. Kullandığım zaman gayet yeterli olduğunu gördüm. Ben bu kadar becerikli olabileceğini asla düşünmemiştim. Patates kızartmalarını tıpkı tavada yapmış gibi kızartıyor. Çocuğum dışardan fastfooddan aldığımı zannediyor. Bazen tavuk ve köfte gibi ızgara yemeklerini yapıyorum. Köfteleri çok kurutmuyor ve gayet lezzetli yapıyor. Ben kışlık için biberleri bununla kurutuyorum. Şimdiden domates ve biber kurusu için işimi fazlasıyla gördü. Bir kaç defa kek yapmayı demedim. Çok başarılı bir şekilde pişirdi. Kekin altı ve üstü eşit şekilde pişti. Kullanım sonrası temizlemesi çok basit. Islak bir havluyla içini temizliyorum. Ardından çelik sepetini bulaşık makinesine atıyorum. Manuel olması çok zorluk çıkartmıyor.

İlginizi Çekebilir:  Onvo OVMDF02 Mikrodalga Fırın Nasıl? Kullanıcı Yorumları

Onvo OVFRY04-MNL 5.5 L Manuel Airfryer Alınır Mı?

Eğer benim gibi bütçeniz kısıtlıysa bir airfryer almak istiyorsanız Onvo’nun bu cihazı tam size göre. Dört kişilik bir aile için yeterli pişirme hacmine sahip. Zaten uygun fiyatlı olmasının üstüne birde Şok markete indirimli ürün olarak gelince çok ucuza geliyor. Onvo adı çok duyulmadığı için herkes ön yargılı davranıyor. Ama hiçbir eksiğini göremedim. Yemek yapma konusunda çok başarılı. Fiyat performans ürünü olarak baktığınız zaman listenin en üstlerinde yer alması gerekiyor.

Diğer Onvo Airfryer Modelleri
Onvo 8 Litre Dijital Airfryer Nasıl (OVFRY06)
Onvo 6.5 Litre Dijital Airfryer Nasıl (OVFRY08)
Onvo 8 Litre Dokunmatik ve Dijital Airfryer Nasıl (OVFRY07)
Onvo 12 Litre Dijital Airfryer Nasıl (OVFRY09)
Onvo 8 Litre Manuel Airfryer Nasıl (OVFRY08-MNL)

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.