SEG CM 1212 E 12 Kg Çamaşır Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Türkiye’nin yerli ev elektroniği cihazları üreten SEG’in CM1212 E model 12 kilogram çamaşır makinesi nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca SEG CM 1212 E 12 kg çamaşır makinesi teknik özellikleri, inceleme ve kullanıcı yorumuna yer vereceğiz.

Türkiye’de çok fazla beyaz eşya markası vardır. Ancak bunların çoğu bir kaç amiral markanın alt ürünü olarak üretilmektedir. Beyaz eşya denildiği zamanla akla gelen ilk markalardan olan Vestel’in ise piyasada bir çok yan markası vardır. Seg bunlardan bir tanesidir. Manisa’da Vestel fabrikalarında üretilen Seg beyaz eşyaları Vestel gibi köklü bir markanın çatısı altında üretimlerini yapmaktadır. Özellikle beyaz eşya konusunda son yıllarda ciddi bir pazar payı elde etmiştir. Bu konuda büyük hacimli çamaşır makineleri arasında yer alan Seg cm 1212 e modeli özellikle A101 marketlerde satılmaktadır.

SEG CM 1212 E 12 Kg Çamaşır Makinesi Nasıl ve Teknik Özellikleri Nelerdir?

Seg uygun fiyatlı ancak kaliteli cihazlar üretmektedir. Bu çamaşır makinesi sadece beyaz renkte üretilmiş olup ucuzluğu ile dikkat çekiyor. Şimdi gelin teknik özelliklerine bakalım.

İlginizi Çekebilir:  Sinbo SCO-5056 Dijital Airfryer Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Teknik Özellikleri: 12 KG yıkama kapasitesine sahiptir. Ayrıca 1200 devir çevirme hızı vardır. B sınıfı enerji tüketim değeri vardır. 12 dakika gibi hızlı yıkama özelliğine sahiptir. 2 yıl Vestel garantisi altında satışı yapılmaktadır. Dijital led ekranı bulunuyor. Ayrıca ön yıkama, yıkama erteleme ve battaniye, yorgan gibi büyük eşyaları yıkama özelliği mevcuttur. Bu çamaşır makinesinin ağırlığı 42 kilogramdır. Tambur çapı 48.7 santim, derinliği ise 37.8 santimdir. Tambur ağzı genişliği 33 santimdir.

SEG CM 1212 E 12 Kg Çamaşır Makinesi Kullanıcı Yorumu

Yaklaşık 15 yıldır Vestel çamaşır makinesi kullanıyordum ve çok memnundum. Yine bir Vestel almak istiyordum ama o kadar param yoktu. Bende A101 markette uygun fiyatlı satıldığını gördüğüm bir Seg CM 1212 E çamaşır makinesi aldım. Kurulumu yapıldıktan sonra kullanmaya başladım. Gerçekten çok fazla çamaşırı bile hiç zorlanmadan yıkayabiliyor. Renkli, beyaz ve yünlü programları sayesinde yıkama şeklini seçebiliyorum. Tam devirde sıkma yaptığı zaman çamaşırları neredeyse kurumuş bir şekilde veriyor. Led ekranının olması sebebiyle yıkamanın ne kadar kaldığını takip edebiliyorum. Hızlı yıkama programında 12 dakika içinde tertemiz bir şekilde çamaşırlarımı veriyor. Çok sesli çalışmıyor. Hatta en yüksek devirde sıkarken bile öyle fazla bir sesi gelmiyor. Deterjan haznesinde hiç kalıntı bırakmıyor. Bu da temiz bir makine olmasını sağlıyor.

İlginizi Çekebilir:  QU QU2200 Saç Kurutma Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

SEG CM 1212 E 12 Kg Çamaşır Makinesi Alınır Mı?

Kimse markasına takılıp Seg alınmaz demesin. Bu makine parasına göre oldukça kaliteli ve bol özellikli bir çamaşır makinesi. Bu fiyatlara bırakın sıfır 12 kilogram çamaşır makinesi daha düşük hacimli ikinci el makine bile alamazsınız. Ben 2 aydır kullanıyorum çok memnunum. Tam bir fiyat performans makinesi diyebilirim. Sizde gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.