Philips FC9323/07 Elektrikli Süpürge Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Dünyanın en saygın elektronik şirketlerinden bir tanesi olan Philips’in FC9323/07 cyclone elektrikli süpürge modeli nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Philips FC9323/07 elektrikli süpürge kullanıcı yorumu, inceleme ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Philips markasının görülmesi bile insana güven verir. Bunun en büyük nedeni 100 yıldan fazla bir zamandır, dünyanın en sağlam elektronik ürünlerini üretmesidir. Özellikle küçük ev aletleri konusunda herkesin almak istediği bir markadır. Çünkü Philips ömürlük cihazlar üretmektedir. Türkiye’de de oldukça sevilen bir marka olan Philips’in ürünleri A101 ve Bim gibi indirim marketlerde çok uygun fiyatlara satılabilmektedir.

Philips elektrikli süpürge konusunda şuan dünyanın lider markasıdır. Çünkü herkes bilir ki, Philips’in elektrikli süpürgesi hem kaliteli, hem özellikli hem de çok uzun ömürlüdür. Bende 20 yıl boyunca bir modelini kullanmış ama şanssız bir olay sonrası süpürgem kırıldığı için değiştirmek zorunda kalmıştım. Bu yazımda ise Philips FC9323/07 cyclone elektrikli süpürge modeli anlatacağım.

Philips FC9323/07 Elektrikli Süpürge Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özelikleri: Kuru emiş türünde olan bu süpürge 750 W gücünde motora sahiptir. En yüksek seviyede çalışırken 79 desibel ses çıkartmaktadır. Yıkanabilir toz filtresi sayesinde oldukça hijyeniktir. H10 cinsi Hepa filtresi en sağlıklı olanlar arasındadır. Yatay şekilde çalışan bu süpürge dik olarak saklanabiliyor. Çift uzatmalı metal borusu vardır. 5 metre kablosunun yanı sıra 3 metre cihaz ve boru uzunluğu katılırsa, prizden 8 metre uzağı bile süpürebilirsiniz. Süpürgenin ağırlığı boş olarak 4.5 kilogramdır. Toz torbasız olduğu için ekonomik sayılır. 1.5 litrelik toz haznesi kapasitesi vardır. Power Cyclone 4 teknolojisi kullanılmıştır. Kutusunun içinde kenar, döşeme, köşe ve döşeme başlığı ile TriAvtive başlığı çıkıyor.

İlginizi Çekebilir:  Kiwi KC 8203 Şarjı Rondo (Gıda Doğrayıcı) Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları
Teknik Özellikleri
Motor Gücü 750 Watt
Emiş Gücü 17400 Pa
Kullanım Tipi Kuru
Hepa Filtre Var
Hız Ayarı Var
Ses Seviyesi 79 dB
Yıkanabilir Filtre Var
EPA/HEPA Tipi H10
Kablo Sarma Otomatik
Net Ağırlığı 4.5 kg
Kablo Uzunluğu 5 metre
Toz Haznesi Var
Toz Kapasitesi 1.5 litre
Garanti Süresi 24 ay

Philips FC9323/07 Elektrikli Süpürge Kullanıcı Yorumu

Normalde 20 yıldır Philips elektrikli süpürge kullanıyordum. Ancak evin balkonunda havalansın diye koyduğumda aşağıya düştü ve kırıldı. Bunun sonucunda yenisini almam gerekiyordu. Çünkü evde küçük torunum var. Ama Philips elektrikli süpürge fiyatları çok pahalıydı. Araştırma yaparken A101’e bu ürünün geldiğini gördüm ve aldım. Öncelikle parası ucuz diye çok kaliteli beklemiyordum ama umduğumdan çok daha kaliteli çıktı.

İlginizi Çekebilir:  Philips (HI5918/20) Buhar Jeneratörlü Ütü Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Halı üzerinde muhteşem performans sergiliyor. Başlığı çok güzel yapılmış. Halı üstünde bir tane bile çöp bırakmazken ileri geri çekerken yormuyor. Başlığı duvar köşelerine ve sandalye kenarlarına güzel giriyor. Dip köşe tertemiz yapıyor. Laminant ve fayans üzerinde de çok güzel temizlik yapıyor. Geçenlerde çocuk yere pirinç poşetini düşürüp patlattı. Sonuç olarak kolayca temizledim. Toz haznesi kapasitesi biraz daha büyük olsaydı iyi olurdu. Çalışırken başka süpürgeler gibi arkasından toz bulutu bırakmıyor. Son hızda bile çalışırken rahatsız edici sesi yok. Bazen çok mecbur kaldığımda gece çalıştırıyorum, ertesi gün komşuma rahatsız oldunuz mu diye sorduğumda hiç sesi gelmedi diyor. Yani çok güzel ve kaliteli bir süpürge. Fonksiyonel başlıkları koltuk minderlerinin arasını harika bir şekilde temizliyor.

Philips FC9323/07 Elektrikli Süpürge Alınır Mı?

Zaten Philips marka bir ürün alınır mı demek çok saçma olurdu. Ancak bu süpürge hakkında bilginiz yoksa ve alıp almamak konusunda ikilemdeyseniz gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. A101’e piyasa fiyatının bile çok daha altına geliyor. Eğer sizde denk getirirseniz kaçırmayın derim.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.