Akari K7 Şarjlı Damacana Pompası Nasıl ve Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Damacanadan su alma konusunda oldukça başarılı bir ürün olan Akari K7 şarjlı damacana su pompası nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Akarı K7 şarjlı damacana su pompası kullanıcı yorumu, inceleme ve teknik özelliklerine yere vereceğiz.

Damacana su almak için manuel pompalar kullanılmaktadır. Bununla su çekmek yorucu bir iş olduğu için artık şarjlı su pompaları çıkmıştır. Tek bir düğmeye basarak damacanadan istediğiniz kadar suyu alabilirsiniz. A101 marketlerde indirimli ürün olan satılan Akari K7 şarjlı damacana su pompası özellikleri ve uygun fiyatı ile dikkat çekiyor. Kullanışlılığı ile her evde mutlaka bulunması gereken bir alet diyebiliriz.

Benzer Cihazlar
Kiwi KWP 8513 Şarjlı Su Pompası Nasıl ve Alınır Mı?
House Pratik Elektronik Su Pompası Nasıl ve Alınır Mı?

Akari K7 Şarjlı Damacana Su Pompası Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: BPA içermediği için oldukça sağlıklıdır. Paslanmaz çelik malzeme kullanılmıştır. Micro USB şarj girişi ile şarj edilmektedir. Tek şarj ile 30-40 dakika arası çalışabilmektedir. Şarj lambası bulunmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Polosmart Vakumlu Siyah Nokta Temizleyici Nasıl ve Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Akari K7 Şarjlı Damacana Su Pompası Kullanıcı Yorumu

Kolumda kireçlenme olduğu için damacanadan su doldurmak çok zor oluyordu. Bunun için bir çözüm ararken A101 markette akari su pompasını gördüm ve altım. Artık tek düğmeye basarak ihtiyacım olan suyu alabiliyorum. 1.5 litrelik şişeyi 30 saniyede falan dolduruyor. Bir bardak suyu ise  2-3 saniye içinde dolduruyor. Şarjlı olması sebebiyle pil derdiyle uğraşmak gibi sorununuz da yok.

Akari K7 Şarjlı Damacana Su Pompası Alınır Mı?

A101 fiyatına bakarsanız bu paraya manuel kötü plastik pompayı bile vermezler. Benim işimi fazlasıyla görüyor. Ayrıca kullanımı çok pratik. Eğer sizde evinizde damacana kullanıyorsanız bence kaçırılmayacak bir fırsat.

İlginizi Çekebilir:  Kiwi KBS 1031 Banyo Baskülü Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.