Polosmart Vakumlu Siyah Nokta Temizleyici Nasıl ve Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Kişisel bakım ürünlerinden bir tanesi olan Polosmart’ın siyah nokta temizleme aleti nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Polosmart vakumlu siyah nokta temizleyici kullanıcı yorumu, inceleme ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Siyah noktalar bir çok kişinin muzdarip olduğu konudur. Yüzünüzde veya vücudunuzu herhangi bir yerinde çıkan siyah noktaları sıkmak bazen yorucu olabilir. Eskiden iki tırnağın arasına sıkıştırılarak siyah noktalar temizlenirdi. Ama bu o bölgede tahrişe neden olduğu için yaraya neden olurdu. Hem de çok acı veren bir durumdu. Gelişen teknoloji ile birlikte siyah nokta ve sivilcelerden kurtulmakta kolay oldu. Kalem büyüklüğündeki bir cihaz siyah noktanın üstüne getirilir, düğmeye basılır ve vakum sayesinde kolayca temizlenebilir hale geldi.

Kişisel bakım ürünlerinin çok fazla markası bulunuyor. Ancak piyasada tanınmış olanları hiç ucuz cihazlar değiller. Bu sebeple özellikle Bim marketlerde satılan Polosmart markası insanları çok uygun fiyatlara kaliteli cihazlara sahip olma avantajı sunuyor. Polosmart’ın vakumlu siyah nokta temizleyici cihazı yüzünüzdeki sivilce siyah noktaları en basit ve acısız şekilde gidermeye yarıyor.

Polosmart Vakumlu Siyah Nokta Temizleyici Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri:  Kutusundan altı farklı başlığı çıkmaktadır. Böylelikle ihtiyacınız olan şekilde kullanabilirsiniz. Normal, kuru ve yağlı ciltler için üç farklı modu bulunmaktadır. Duş sonrası ya da sıcak havlu uyguladıktan sonra kullanılması daha faydalıdır. İki adet kalem ile çalışmaktadır. Bu ürün Polosmart PSC06 model kodu adıyla satılmaktadır. Kolay ve el yormayan bir tasarıma sahiptir.

İlginizi Çekebilir:  Blaupunkt Tost Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Polosmart Vakumlu Siyah Nokta Temizleyici Kullanıcı Yorumu

Ergenlik çağında olan bir oğlum var. Cildi çok yağlı olduğu için sivilce ve siyah noktalarla çok problem yaşıyor. Ben her ne kadar elleme desem de sivilcelerini eliyle sıkıyordu. Yüzünde iz kalmasından korktuğum için Polosmart vakumlu siyah nokta sıkma makinesi aldım. Cihazı aldıktan sonra pillerini taktık ve denemeye başladık. Oğlum hiç acı çekmeden sivilcelerini sıktığını söyledi. Ayrıca tırnakla sıkma gibi kenarlarında kırmızılık bırakmıyor. En güzel yanı ise acısız bir şekilde en zor ve sertleşmiş siyah noktaları bile sıkabilmesi oldu. Başlıklarının fazla olması sivilce türüne göre kullanım avantajı sağlıyor.

Polosmart Vakumlu Siyah Nokta Temizleyici Alınır Mı?

Eğer sizin ve sevdiklerinizin siyah nokta ve sivilceler ile sorunları varsa kesinlikle eliyle sıkmasına izin vermeyin. Bunun için siyah nokta temizleyici cihazlar kullanabilirsiniz. Ancak bu cihazların fiyatları hiç ucuz değil. Bu sebeple Polosmart, Bim marketlerde siyah nokta sıkma makinesini çok az paraya satabiliyor. Gerçekten işini fazlasıyla gören bir alet. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Kumtel Hamur Yoğurma Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.