Regal Nf 30010 252 Lt No-Frost Buzdolabı Nasıl, Alınır Mı? İnceleme ve Kullanıcı Yorumları

Türkiye’nin uygun fiyatları beyaz eşya markası olan Regal’in Nf 30010 serisi 252 Lt No-Frost buzdolabı nasıldır ve alınır mı? Regal Nf 30010 252 Lt No-Frost Buzdolabı inceleme ve kullanıcı yorumuna yer vereceğiz.

Buzdolabını anlatmaya başlamadan önce Regal markasından biraz bahsetmek istiyorum. Regal, Zorlu Holdinge bağlı olarak üretim yapan bir beyaz eşya markasıdır. Ürünlerinde Vestel’in bir alt markası olarak konumlandırılmaktadır. Uygun fiyatlı oluşu düşük gelir grubuna sahip vatandaşlar için Regal markasını cazip hale getirmektedir.

Regal Nf 30010 252 Lt No-Frost Buzdolabı Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: Dar bir buzdolabı olan Regal nf30010 buzdolabının toplamda 252 litre hacmi bulunuyor. Dondurucu kısmı hacmi 60 litredir. Buzdolabının yüksekliği 166.5, genişliği ise 54 santimdir. Raf içi iç bölmelere sahip olan Regal buzdolabında soğutucu kısmı led aydınlatmaya sahip. Cam rafların kullanılması bir avantaj olarak karşımıza çıkıyor. No-frost dondurucu bölmesi özelliğine sahiptir. Enerji sınıfı “F” olduğundan çok ekonomik ve çevreci bir buzdolabı değildir. Regal NF 30010‘un garanti süresi ise 3 yıl olarak belirlenmiştir. Son olarak bu buzdolabı çift kapılıdır.

İlginizi Çekebilir:  Sunny Çay Makinesi (BİM) Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri
Regal Nf 30010 Enerji Sınıfı Göstergesi

Regal Nf 30010 252 Lt No-Frost Buzdolabı Kullanıcı Yorumu

Yaşadığım şehir dışında atandıktan sonra kendime bir buzdolabı almak zorundaydım. Ancak, özellikle buzdolabı fiyatlarının çok yüksek olması sebebiyle uygun fiyatı nedeniyle bir Regal Nf 30010 buzdolabı aldım. Küçük olmasını bilerek tercih ettim çünkü evimin mutfağı çok küçüktü. Bu buzdolabı tek yaşayan kişiler uygun. Çünkü içi ve hacmi gerçekten çok küçük. Raflarına iki tencereyi yan yana koyamazsınız. Raf yüksekliği yeterli seviyedir. Ayrıca yemeklerin ağzı açık olmasına rağmen öyle abartılı bir koku olmuyor. Dondurucu kısmı 60 litre olduğundan çok bir şey beklemeyin. Ama belirttiğim gibi tek yaşayan biriyseniz yeterli oluyor. Dondurucu kısmı buz tutturma süresi biraz uzun. Ayrıca dolabın kenarları dıştan biraz fazla ısınıyor. Motoru bana çok sessiz geliyor. Tamam çok pahalı buzdolapları ile kıyaslanamaz ama parasına göre en çok şeyi sunan bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. Altında tekerli ayaklar kullanılması sebebiyle çekerken zorlanmıyorsunuz. Bir diğer kötü yanı ise elektriği çok fazla yakmasıdır. Zaten üzerinde “F” sınıfı enerji yazıyordu. Almadan önce bunları göz önünde bulundurmanız sizin faydanıza olacaktır.

Regal Nf 30010 252 Lt No-Frost Buzdolabı Alınır Mı?

Evet, sonunda geldik alınır mı sorusuna. Bu buzdolabının fiyatına 20 yıllık ikinci el dolapları veriyorlar. Regal dar gelirli ve tek yaşayan kişiler için oldukça uygun bir buzdolabı satıyor. Çok bir beklentiniz olmasın ama iş görüyor. Tam bir fiyat performans ürünü bence. Ayrıca arkasında Vestel’in olması servis sıkıntısını ortadan kaldırıyor.

İlginizi Çekebilir:  Keysmart KEY 430 BZNF Nofrost Buzdolabı Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.