Regal RK 900 G Dik Süpürge Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Türkiye’nin yerli elektronik ev eşyaları üreticilerinden bir tanesi olan Regal’in RK 900 G model dik süpürgesi nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Regal RK900G dik süpürge kullanıcı yorumu, inceleme ve teknik özelliklerine bakacağız.

Zorlu Holding bünyesinde 2002 yılında kurulan Regal markası, uygun fiyatlı ve kaliteli elektronik ev aletleriyle bilinmektedir. Beyaz eşya, mutfak aletleri ve diğer cihazlar konusunda oldukça başarılı ve kaliteli üretimler yapmaktadır. Elektrikli süpürge konusunda pazarda büyük bir paya sahiptir. Bu konuda kadınların küçük alanlarda daha çok kullandığı dik süpürgeler rağbet görüyor. Regal’in RK 900 G model kodlu dik süpürgesi de uygun fiyatı bol özellikleriyle göz dolduruyor.

Regal RK 900 G Dik Süpürge Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: 800 W gücünde bir motoru bulunuyor. Kablolu olarak el süpürgesi ve dikey olarak kullanabilme imkanı sağlamaktadır. En yüksek hızda çalışırken 78 dB ses çıkartmaktadır. 2 litre hacimli toz haznesi bulunuyor. 4 metre kablo uzunluğu ve 6 metre çalışma yarıçapına sahiptir. Üçgen tasarım fırçalı temizleme başlığı vardır. Ayrıca kutusundan ince uçlu süpürme aparatı çıkmaktadır. kablo sarma bölümü bulunuyor. Son olarak iki yıl Regal garantisi ile satılmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Onvo 42 İnç 420V600F Android TV Nasıl? Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Regal RK 900 G Dik Süpürge Kullanıcı Yorumu

Evimde küçük çocuğum olduğu için mutfak ve oturma odası çok fazla kirleniyor. Ancak sıradan elektrikli süpürgeyi çalıştırmak çok zor oluyordu. Bu sebeple elimin altında bir süpürge olması gerekiyordu. A101 markete uygun fiyatlı geldiğini görünce Regal RK900G dik süpürge aldım. Önce fiyatının ucuz olması sebebiyle ön yargım vardı. Çok bir şey beklemiyordum. Benim için gırgırdan biraz daha iyi olsun yeterliydi. Ancak kullanımlarım sonucu çok güzel ve kullanışlı bir ürün olduğunu anladım. Mükemmel bir şekilde temizlik yapıyor. Halı üstünde muhteşem performans sergiliyor. Hatta kaşmir gibi süpürülmesi en zor halılarda bile çok iyi temizlik yapıyor. Diğer taraftan parke, fayans ve laminant üzerinde hiç bir tane bırakmadan temizlik yapıyor. İnce uçlu aparatı sayesinde sandalye ve koltuk altıları gibi yerleri çok rahat süpürüyorum. Hatta minder aralarında bile çok iyi oluyor.

İlginizi Çekebilir:  Philips HD9270-70 Airfryer Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Regal RK 900 G Dik Süpürge Alınır Mı

Bu ürünü almadan önce fiyatına bakmanızı öneririm. Birde A101’e piyasasının çok daha altında geliyor. Ben kullanıyorum ve harika bir elektrikli süpürge. Fiyat performans açısından şuan için en iyi ürün diyebilirim. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.