Kumtel Buharlı Kırışık Giderici Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Türkiye’nin uzun yıllardır elektronik cihazlar üreten markalarından bir tanesi olan Kumtel’in kırışıklık giderici cihazı nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Kumtel kırışık giderici teknik özellikleri, inceleme ve kullanıcı yorumuna yer vereceğiz.

Perde ve gömlekleri ütülemek her kadın için büyük zahmet gerektirmektedir. Ancak gelişen teknoloji ev hanımlarının bu yükünü büyük miktarda almış durumda. Ülkemizin köklü markalarından bir tanesi olan Kumtel, kaliteli ve özellikli ürünler üretmektedir. Özellikle küçük ev aletlerinde öncü markalardan bir tanesidir. Kumtel kırışık giderici ise kalitesi ve uygun fiyatıyla öne çıkıyor. Şimdi gelin Kumtel kırışık giderici teknik özelliklerine bakalım.

Kumtel Buharlı Kırışık Giderici Nasıl ve İyi Mi?

Buharlı kırışık gidericiler yıkanan ve kırışan çamaşırlarınızı asılı haldeyken düzeltmeye yarar. Bir nevi ütü görevi görmektedir. Özellikle her gün gömlek ütüleyen kişiler için adeta kurtarıcı durumundadır. Ayrıca perde ütülemenin zorluğundan insanları kurtarmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Kumtel Tekli Ocak Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Teknik Özellikleri: 1500 watt gücü ile çalışmaktadır. Standart 220-240 V ev elektrik enerjisine ihtiyaç duymaktadır. 250 ml su haznesi hacmi vardır. 1.9 metre kablo uzunluğu ile oldukça yükseklere ulaşabilirsiniz. Hızlı başlama özelliği fişe taktıktan sonra kısa sürede kullanmaya imkan sağlıyor. Ütü yaparken aska damlama yapmıyor. Ayrıca açık unutulduğu zaman kendi kendine kapanma özelliği vardır. 20 gr/dk buhar gücü ile zor kırışıklarda bile yardımcı olmaktadır. Ucunda ısıtmalı metal buhar plakası bulunuyor. Ayrıca tek tuşla eller serbest özelliğine sahiptir. Kompakt ve şık bir görünüme sahiptir. 20 saniyede hızlı başlama özelliği ile ön plana çıkmaktadır. Kutu içeriği olarak kalın kumaşlar ve perdeler için fırçalı uç çıkmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Fakir Pixie Saç Şekillendirme Seti Nasıl ve Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Kumtel Buharlı Kırışık Giderici Kullanıcı Yorumları

Özellikle perde kırışıklarını ütülemek benim için çok zor oluyordu. Bunun için Bim’de uygun fiyatlı olarak gördüğüm Kumtel buharlı kırışık giderici aldım. Perde yıkadıktan sonra dümdüz bir şekilde ütülüyor. Ayrıca askıda duran gömlekleri jilet gibi düzeltebiliyor. Ben bazen çocuğumun elbiselerini hijyenik hale getirmek için kullanıyorum. Artık elimden düşürmediğim bir cihaz oldu. Ayrıca ütüye olan bağımlılığımı da büyük ölçüde düşürdü. Suyunu tam doldurduktan sonra yarım saat kadar tam güçte çalışıyor. Ütüleme sırasında asla su damlatması yapmıyor. Su haznesi kolay çıkartılıyor ve kolayca su eklenebiliyor.

Kumtel Buharlı Kırışık Giderici Alınır Mı?

Kumtel kalitesi zaten tartışılmaz. Özellikle ısıtmalı ev aletleri konusunda yılların verdiği tecrübesi nedeniyle iyiki almışım diyorum. Kadınlar için zulüm olan perde ütülemeleri bununla çok kolay bir şekilde yapılıyor. Bim’de çok ucuz fiyata bazen aktüel ürün olarak satılıyor. Eğer almak isterseniz gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.