RKS DS10 Elektrikli Bisiklet Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Türkiye’nin en çok satılan elektrikli bisiklet markası olan RKS’nin DS10 model elektrikli bisikleti nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca RKS DS10 elektrikli bisiklet kullanıcı yorumu, inceleme ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Elektrikli bisikletler son zamanlar çok popüler olmaya başladılar. Bunun en büyük sebebi artan şehir trafiği nedeniyle insanların kolay ulaşım imkanına erişmesidir. Elektrikli bisiklet kısa mesafe yolculuklarda yakıt tasarrufu ve trafik stresinden insanları kurtarmaktadır.

Bu konuda Türkiye’nin en çok satılan markası olan RKS’nin piyasada onlarca farklı elektrikli bisiklet modeli bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de en yeni modellerinden bir tanesi olan RKS DS10 modelidir. Bu bisiklet bir zamanlar Bim marketlerde Alfa Romeo R1 adıyla da satılmıştır.

RKS DS10 Elektrikli Bisiklet Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: 250 W gücünde RKS üretimi motoru bulunuyor. 36V 10Ah gücünde batarya kapasitesine sahiptir. Maksimum 25 km/s hıza çıkabilmektedir. Tek şarj ile 35-45 km arasında menzili bulunuyor. Tam şarj süresi 0’dan %100 seviyesine 4 saat kadar sürmektedir. Bisikletin ağırlığı 24 kg olup, taşıma kapasitesi ise 124 kg olarak ayarlanmıştır. Ön ve arka tarafında mekanik disk frenlere yer verilmiştir. Yine gösterge kontrollü LED farları vardır. 20″ inç çapında jantları mevcut. Şehir içi gezi bisikleti olarak kullanılabilir. Ayrıca erkek ve kadınlar için ideal bir elektrikli bisiklettir. Batarya çıkartılabilir özelliktedir. Kablo tesisatı su geçirmezlik özelliğine sahiptir. Shimano marka 7 vites sayısı bulunuyor.

İlginizi Çekebilir:  Alba City 2 Elektrikli Bisiklet Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

RKS DS10 Elektrikli Bisiklet Kullanıcı Yorumu

Bundan 3 gün önce bu bisikleti sipariş verdim ve 1 gün sonra elime ulaştı. Kurulumundan sonra kullanmaya başladım. Aslında bunu daha çok eşim kullansın diye aldım. Gerçekten çok güzel bir sürüş zevki var.  Kadınlar için çok ideal bisiklet. Motor gücü yokuşlarda gayet güzel. Ankara’nın dimdik yokuşlarında bile zorlanmadan çıkıyor. Frenleri çok güzel olmuş. Hızla giderken aniden fren yapmak gerekirse kısa mesafede durdurabiliyor.  Katlanabilir olduğundan arabanın bagajına çok rahat sığıyor. Bazen büyük parklarda sürüş yapıyoruz. Güçlü ve yolu güzel aydınlatan bir farı var. Gece sürüşlerinde bile rahatlıkla önünüzü görebiliyorsunuz.

RKS DS10 Elektrikli Bisiklet Alınır Mı?

Bu bisiklet çok şık ve güzel tasarıma sahip. Maserati E-Bike ve Alfa Romeo R1 adı ile satılmaktadır. Erkek kadın fark etmez herkes rahatlıkla kullanabilir. Sonuç olarak çok güzel ve etkileyici bir bisiklet. Arkasında RKS gibi bir markanın olması güven veriyor.

İlginizi Çekebilir:  Alfa Romeo R1 Elektrikli Bisiklet Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.