Schwartz Kulak ve Burun Kılı Alma Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Uygun fiyatıyla dikkat çeken elektrikli kişisel bakım ürünü olan Schwartz kulak ve burun kılı alma makinesi nasıldır ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Schwartz kulak ve burun kılı alma makinesi inceleme, özellikleri ve kullanıcı yorumuna vereceğiz. 

Daha çok Bim, A101 ve Şok gibi marketlerin aktüel ve indirim günlerinde market raflarında çok gördüğümüz bir marka olan Schwartz, özellikle kişisel bakım ürünleri üreten elektronik markasıdır. Kulak ve burun kılı alma makinesi ise uygun fiyatı ile dikkat çekiyor.

Schwartz Kulak ve Burun Kılı Alma Makinesi Nasıl?

Teknik Özellikleri: Ürün kodu Schwartz Kişisel Bakım Seti Swtr 8009 8681438106087 olarak geçen bu kulak ve burun kılı alma makinesinin kutu içerisinde çıkan parçalar ise 1 burun kılı ve ince tüy alma başlığı, 1 adet saç sakal düzeltme başlığı ve makinenin kendisi ile makineyi koyabileceğiniz bir hazne çıkıyor. 1 adet 1.5V kalem pil ile çalışabiliyor. Tabii çalışma süresi pilin kalitesi ile alakalıdır. Ancak 1 saat kadar çalışma süresi bulunmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Philips 50PUS7608 50 İnç UHD Smart LED TV Nasıl ve Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Schwartz Kulak ve Burun Kılı Alma Makinesi Kullanıcı Yorumu

Kendime burun kıllarını almak için ucuz bir cihaz arıyordum. Cuma indiriminde Bim markete geldiği için bir tanesini aldım. Kutu içerisinde pil çıkmadığı için pilini ayrı aldım ve taktım. Sesli çalıştığını söyleyebilirim. Burun kıllarını almak için burnuma soktuğumda hafif yolma hissi duyuyorum. Ayrıca kılları çok dibinden almıyor. Kulak kenarlarında çıkan tüyler için çok iyi performans sergilediğini söyleyemem. Ancak kesinlikle iş görüyor. Ense kılları ve sakaları düzeltme başlığı ise idare eder işte. Kesinlikle profesyonel bir kesim makinesi beklemeyin. Seyahat sırasında falan çok işe yarıyor. Parasına göre baktığımız zaman gayet alınabilir bir ürün.

Schwartz Kulak ve Burun Kılı Alma Makinesi Alınır Mı?

Fiyatına baktığınız zaman neredeyse 2 kutu süt parasına veriyorlar. Tamam çok kaliteli ve kusursuz bir ürün değil. Ancak yine de iş görüyor. Tam bir fiyat performans ürünü. Bence alınabilir diyorum. Hiç değilse elinizin altında olduğunda tatile falan giderken yanınızda götürebiliyorsunuz.

İlginizi Çekebilir:  Philips 50PUS7607 50" UHD Smart LED TV Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.