A101 Piranha 9918 Akıllı Bileklik Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Akıllı bilekliklere olan ilgi günden güne artıyor. Bu konuda uygun fiyatlı ürünler üreten marka olan Piranha’nın ise akıllı bilekliği nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca A101’de satılan Piranha akıllı bileklik özellikleri, inceleme ve kullanıcı yorumuna yer vereceğiz.

Akıllı bileklik fiyatları binlerce lirayı bulabiliyor. Ancak herkesin gücü premium markaları almaya yetmiyor. Bu sebeple özellikle Çin malı markalar çok uygun fiyatlara akıllı bileklik satabiliyor. Piranha ise uygun fiyatıyla iş görür akıllı bileklikler satmaktadır. Özellikle Bim, A101 ve Şok gibi marketlerde indirim ürünleri olarak çok fazla görmekteyiz. Şimdi gelin Piranha akıllı bileklik özelliklerine bakalım.

Piranha 9918 Akıllı Bileklik Nasıl ve Teknik Özellikleri Nelerdir?

Ekran Özellikleri: Renkli ve dokunmatik bir LCD ekranı bulunuyor. Çok fazla kalite beklemeyin ama yine de fiyatına göre oldukça canlı bir görüntü sağlıyor.

İlginizi Çekebilir:  Piranha Şarj Aleti ve Adaptörü Nasıl Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Genel Özellikleri: Kamera, mikrofon ve hoparlör gibi özellikleri yok. Ancak titreşim özelliği var. Suya dayanıklı olarak üretilen Piranha akıllı bileklik nabız 8kapl atış hızı) ölçümü yapabiliyor. Ayrıca kalori takibi  ve adım sayar gibi özellikleri mevcut. Diğer tarafta aktivite geçmişini görüntüleyebiliyorsunuz. İphone uyumu yok ancak Android işletim sistemleriyle uyumludur. Bağlantı olarak sadece bluetooth vardır. Aslında wifi bağlantısı eklenseydi çok daha iyi olurdu.

Batarya Özellikleri: 90 mAh kapasiteli bir bataryası bulunuyor. Tam boşken %100 şarja 120 dakikada ulaşıyor. Ayrıca seyrek kullanımda 4 gün batarya kapasitesine sahiptir.

Piranha 9918 Akıllı Bileklik Kullanıcı Yorumu

A101’de uygun fiyatlı olarak gördüğüm için bir tanesi Piranha akıllı bileklik aldım. Çok iyi olduğunu söyleyemem ama parasına göre idare eder. Nabız atışlarımı sayması benim için en önemli özelliğiydi. Android telefon ile sorunsuz bağladım. Kolumda iken bir kaç defa duvara çarptım ama bir şey olmadı. Arayan olduğu zaman titremesi ise çok hoşuma gitti. Çekim alanı çok iyi değil ama. Mesela en uç iki oda arasında bluetooth çekmediği oluyor. Şarjı iki gün gidiyor ama daha fazlasını karşılamıyor.

İlginizi Çekebilir:  Dijitsu 55 İnç UHD WEBOS TV (DJTV55S Ultra HD 4K) Nasıl Televizyon, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Piranha 9918 Akıllı Bileklik Alınır Mı?

Çok basit ve temel özellikleri var. Öyle çok bir beklentiniz olmamalı. Ancak çocuk için veya benim gibi sadece adım saysın, nabız ölçsün veya telefonun çaldığını bana haber versin diyorsanız alınabilir diyorum. Garanti süresi iki yıl olmasına rağmen arıza yaptığında üzülecek bir para olmadığından alınabilir.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.