Toshiba 32W2363DT/2 32″ Uydu Alıcılı Smart Led TV Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Dünyanın en büyük televizyon üreticilerinden bir tanesi olan Toshiba’nın 32 inç ekrana sahip 32W2363DT/2 modeli nasıl bir televizyon ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Toshiba 32W2363DT/2 32″ Uydu Alıcılı Smart Led TV inceleme, teknik özellikleri ve kullanıcı yorumuna yer vereceğiz.

Toshiba, Japonya’nın en büyük elektronik şirketlerinden bir tanesidir. Uzun yıllardır Türkiye ve Dünya pazarında ilk 10 sırada yer almaktadır. Bunda kaliteli ürünlerinin yanı sıra uzun ömürlülüğü dikkat çekmektedir. Özellikle televizyon konusundaki tecrübesi Toshiba televizyonlarının insanlar tarafından çok fazla tercih edilmesini sağlıyor. Hemen her ekran boyutunda televizyonları vardır. Ülkemizde satılan 32W2363DT/2 model kodlu televizyonları genelde A101, Migros, Şok ve Bim gibi marketlerde satılırken görürüz. Uygun fiyatı ve yüksek özellikleri ile müşterilere hitap etmektedir.

Toshiba 32W2363DT/2 32″ Uydu Alıcılı Smart Led TV Nasıl ve İyi Mi?

Üstün özellikleriyle dikkat çeken Toshiba 32 inç televizyonun teknik özelliklerine bakacak olursak.

İlginizi Çekebilir:  Arnica Diva GH21590 1200 W Blender Seti Nasıl ve Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları - Bim

Ekran Özellikleri: 32 inç yani 80 cm büyüklüğünde LED ekrana sahiptir. HD ready çözünürlük standardındadır. Ayrıca ekran çözünürlüğü 1366×768 değerindedir. 50/60 hz yenileme hızı TPQ 600 yazılımında geliyor. HDR yayın desteği yoktur.

Ses Özellikleri: 12 W gücünde çift hoparlör bulunuyor. Dolby Audio ses ve video çözücü özelliği vardır. Ayrıca Stereo ses kalitesinde yayın yapmaktadır.

Bağlantı Özellikleri: Dahili wifi bulunuyor zaten Smart TV denilmesinin sebebi de bu özelliktir. 1 adet USB, 2 adet HDMI girişi bulunuyor. Ayrıca PC ile bağlantı için bilgisayar girişi ve kulaklık girişi bulunuyor.

Multimedya Özellikleri: Orta sınıf bir televizyon olduğu için 3D yayın desteklemiyor. Kullanıcı ara yüzünde Netflix ve Youtube yüklü olarak geliyor. Uygulama yükleyebilme özelliği bulunmuyor.

Enerji, Ebat ve Ağırlık Özellikleri: 2020 yılında satışa çıkmış televizyondur. A+ sınıfı enerji tüketim değerine sahiptir. Ortama enerji tüketimi 31 W, bekleme modunda enerji tüketimi 0.5 w olarak açıklanmıyor. Yıllık ortalama 45 kWh enerji tüketmektedir. İkili V tipi ayaklara sahiptir. Ayrıca duvara monte edilebilme özelliği vardır. Bu televizyonun ayaklı yüksekliği 481 mm, genişliği 732 mm ve kalınlığı 193 mm’dir. Ayaksız olarak sadece ekranı genişliği 732 mm, yüksekliği 439 mm ve kalınlığı 78 mm’dir Televizyonun ağırlığı ise 4.7 kilogramdır.

İlginizi Çekebilir:  Keysmart KEY 330 BZST Buzdolabı Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Toshiba 32W2363DT/2 32″ Uydu Alıcılı Smart Led TV Kullanıcı Yorumu

Evin mutfağı küçük olduğu için 32 inç bir televizyon almak istiyordum. Bu sebeple araştırma yaparken A101 markette indirime girdiğini görünce Toshiba 32W2363DT/2 televizyon aldım. Basit bir montaj ile duvara taktım. Görüntü kalitesi gayet güzel ve net. Canlı renklere sahip bir görüntüsü var. Sesi ise yeterli seviyede çıkıyor. Ayrıca ses kalitesini de çok beğendim. Kumandası gayet kullanışlı. Öyle hangi düğmeye basacaktım der gibi sıkışık bir düğme yerleştirmesi yok. Smart TV bağlantısı için çok bekletmiyor. Ayrıca Netflix ve Youtube izlerken uygulamadan kendi kendine çıkmıyor. İzleyeceğim programları geçerken bazen takıldığı oluyor. Ayrıca kumanda ile klavyede yazarken takılmalar olabiliyor.

Toshiba 32W2363DT/2 32″ Uydu Alıcılı Smart Led TV Alınır Mı?

Toshiba oldukça kaliteli, uzun ömürlü ve bol özellikli televizyonlar üretiyor. Bu televizyonun fiyatına markası hiç durulmamış televizyonlar satıyorlar. Ama A101 gibi marketler sayesinde Toshiba gibi bir markanın cihazını alabiliyorsunuz. Benim gibi küçük alanlarda gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.