Toshiba 32W2163DT 32 İnç Smart LED TV Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Dünyanın en büyük televizyon üreticilerinden olan Toshiba’nın 32W2163DT/2 ve 32W2263DT modeli nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Toshiba 32W2163DT / 2 ve 32W2263Dt 32 inç uydu alıcılı smart LED TV kullanıcı yorumu, inceleme ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Dünyada televizyon denildiği zaman ilk akla gelen markalardan bir tanesi olan Toshiba, çok kaliteli ve güzel televizyonlar üretmektedir. Bir evde veya iş yerinde kullanılabilecek her ekran boyutunda televizyon üretebilmektedir. Toshiba, Japon markası olup dünyanın tüm ülkelerinde satış yapmaktadır. 32 inç ekranlı televizyonlar sınıfında 32W2163DT/2 ve 32W2263 model kodlu modeli özellikleri ve dayanıklılığı ile ön plana çıkıyor. Her ne kadar iki ayrı model koduna sahip olsa da bu ikisi aynı televizyonu ifade etmektedir.

Benzer Televizyon
Toshiba 32W2363DT/2 Nasıl Televizyon ve Alınır Mı

Toshiba 32W2163DT / 2 ve 32W2263 32 İnç Televizyon Nasıl ve İyi Mi?

Ekran Özellikleri: LED ekran tipinde üretilmiş olup 32 inç yani 80 santim boyundadır. Küçük alanlar için çok ideal televizyondur. HD Ready çözünürlük standardı bulunmaktadır. 1366×768 piksel ekran çözünürlüğüne sahiptir. TPQ 600 ekran yenileme yazılımı ve 50/60 Hz ekran yenileme hızı bulunuyor. HDR ve HRD10+ özellikleri bulunmuyor.

İlginizi Çekebilir:  Philips 50PUS7607 50" UHD Smart LED TV Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Ses Özellikleri: 12 W gücünde hoparlörü bulunuyor. Çok bir şey ses çıkış gücü beklemeyin. German + Nicam Stereo ses özelliği ile çok kaliteli ses çıkışı sağlamaktadır. Ayrıca ses karıncalanmasını engelleyen dolby audio özelliği mevcuttur.

Bağlantı Özelikleri: Dahili wifi bulunmaktadır. Eğer istenilirse ethernet / LAN kablo girişi ile de internet bağlantısı sağlanabilir. 1 adet USB ve 2 adet HDMI giriş yeri bulunuyor. PC girişi ve optik dijital ses çıkışı var. Kulaklık giriş yeri mevcuttur.

Multimedya Özellikleri: 3D yayın desteklemiyor. Smart TV uygulaması olduğu için internet üzerinden yayınlar izleyebilirsiniz. Exxen, Netflix, Prime Video ve Youtube gibi uygulamalar yüklü olarak gelmektedir. Uygulama yükleme özelliği ve yayın kaydetme yok. Ekran yansıtmayı desteklemektedir.

Toshiba 32W2163DT / 2 ve 32W2263 32 İnç Televizyon Kullanıcı Yorumu

90 metrekare evimin mutfağında izlemek için televizyon arayışındaydım. Malum mutfak küçük olduğu için 32″ olması gerekiyordu. Çünkü ben duvara asarak izleyecektim. Toshiba’nın kaliteli televizyonlar ürettiğini biliyorum. Ancak teknoloji mağazalarında fiyatları pahalıydı. A101 markete aldın aldın ürünü olarak indirimli geldiğini görünce bu televizyonu aldım. Kutusundan çıkarttıktan sonra duvara asması kolay oldu. Basit bir kurulumu ve kullanıcı arayüzü var. Ekranı bana çok canlı geldi. Görüntü kalitesi konusunda gayet başarılır. Kumandasında düğme yerleştirmesi çok güzel yapılmış. Asla karışıklık yaşamıyorsunuz. Tek tuşla bir çok özelliğini kullanabiliyorsunuz. Netflix ve Youtube bağlantılarını hemen kuruyor. Ayrıca bu tür internet tabanlı uygulamalar izlerken kesinlikle donma, takılma ve uygulamadan atma gibi şeyler olmuyor. Ses seviyesi çok çıkmıyor. Ancak benim mutfak küçük olduğundan bana yeterli geliyor. Zaten sizin böyle bir ihtiyacınız olursa ek ses sistemiyle aşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Dijitsu 65 İNÇ UHD WEBOS TV (65DS8800 Ultra HD 4K) Nasıl Televizyon, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Toshiba 32W2163DT / 2 ve 32W2263 32 İnç Smart LED TV Alınır Mı?

Toshiba televizyon almayı herkes ister. A101 markete anlaşmalı olduğu için piyasa fiyatının çok daha altında geliyor. Ben aldığım için çok mutluyum. Televizyonda da gayet memnunum. Küçük ortamlarda izlemek için güzel bir televizyon. Bu paraya Toshiba kalitesinde bir televizyon almanız imkansız. Ürün inceleme ve kıyaslama sitelerini araştırın bu paraya adı sanı hiç duyulmamış televizyonları bile veriyorlar. Sizde 32 inç televizyon arıyorsanız tam size göre diyebilirim.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.