Aprilla AHD2127C Saç Kurutma Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Kişisel bakım ürünlerinde pek çok marka vardır. Bunlardan birisi olan Aprilla’nın AHD 2127C model saç kurutma makinesi nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Aprilla AHD2127C saç kurutma makinesi inceleme, teknik özellikleri ve kullanıcı yorumuna yer vereceğiz.

Özellikle kış aylarında duş aldıktan sonra saçlarımızı kurutmamız gerekiyor. Saç kurutma makinesi fiyatları oldukça değişkenlik gösteriyor. Bazı markaların çok pahalı iken bazıları ucuz oluyor. Ama amaç sadece kurutmak ve iş görmesi ise Aprilla saç kurutma makinesi uygun fiyatı ile ön plana çıkıyor. Benim de 1 yıldır sorunsuz bir şekilde her gün kullandığım kurutma makinesidir. Hatta fön makinesi olarak kullananlar bile var. Şimdi hep birlikte Aprilla saç kurutma makinesi özelliklerine bir bakalım.

Aprilla AHD2127C Saç Kurutma Makinesi Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: AC tipi 2200 W gücünde bir motoru bulunuyor. İyon özelliği yok, difüzör özelliği var. 2 kademe sıcaklık ve 1 kademe soğuk üfleme modu var. Aşırı ısınma durumunda otomatik kapanma yok. Siyah renkte üretilmiş olup 2 yıl garanti süresi vardır.  Kutusunun içinde düz üfleme, rüzgar yönü değiştirme aparatı çıkmaktadır. 1 metre uzunluğunda 360 derece döner kablosu vardır. Kullanım sırasında kolaylık sağlayan askı aparatı yine özellikleri arasındadır.

İlginizi Çekebilir:  LG 55UQ75006LF 55 İnç UHD Smart TV Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Aprilla AHD2127C Saç Kurutma Makinesi Kullanıcı Yorumu

Her gün saç kurutma makinesi kullanıyorum. A101’e uygun fiyatlı geldiğini görünce bir Aprilla saç kurutma makinesi aldım. Üfleme gücü gayet güzel ve güçlü. Sıcaklık ayarı 2. kademede oldukça sıcak üfürüyor. 1. kademede ise ılık bir şekilde üfleme yapıyor. Soğuk ayarına aldığım zaman hiç sıcak üfürmüyor. Ben 1 yıldır her gün muhakkak çalıştırıyorum ve bir sorun yaşamadım. Parasına göre beklediğimde çok daha kaliteli çıktı. Makinenin altında askı aparatı bulunuyor ve duvara asıyorum. Boyutları ise çok büyük değil ve hafif. Böylelikle uzun süreli kullanımlarda kolunuzu yormuyor.

Aprilla AHD2127C Saç Kurutma Makinesi Alınır Mı?

Eğer saç kurutma makinesine dünyanın parasını vermek istemiyorsanız tam size göre bir cihaz. Dediğim gibi sık kullanımda bile bir sorun çıkartmadı. Benim için önemli olan aşırı ısındığı zaman kapanmamasıydı ve bir makine kapanmıyor. Böylelikle kesintisiz bir şekilde üfleme oluyor. Motoru gayet güçlü üfürüyor. İş görsün mantığı güderseniz tam bir fiyat performans cihazıdır.

İlginizi Çekebilir:  Schafer Ventus Saç Kurutma Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.