Xiaomi MAF08 Airfryer 6 lt Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Bu yazımızda Xiaomi MAF08 Airfryer 6 lt nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Xiaomi MAF08 Airfryer 6 lt inceleme, kullanıcı yorumu ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Xiaomi markası tüm dünyada şuan en büyük teknoloji şirketlerinin başında gelir. Telefondan, mutfak aletlerine diğer elektronik ürünlerde tüm dünya pazarında en büyük söz sahibi markalardan bir tanesidir. Genelde cep telefonu modelleriyle tanınıyor olsa da ev işlerinde yardımcı akıllı cihazlar üretmektedir.

Xiaomi küçük ev aletlerinde en çok tercih edilen markalardan biridir. Hayatımıza pek çok ürün katan Xiaomi son zamanların en popüler ürünlerinden olan Airfryer kategorisinde de farkını belli ediyor. Özellikle markanın MAF08 Airfryer 6 LT modeli kesinlikle kullanılması gereken bir ürün. İç hacmi piyasada ki rakiplerinin pek çoğundan geniş. Bu nedenle ürünü kalabalık aileler de rahatlıkla tercih edebilir. Aileniz yağsız ve daha sağlıklı ürünler pişirmek adına ideal bir üründür.

Xiaomi MAF08 Airfryer 6 LT Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: Ürünün iç hacmi 6 litre ancak 3 litre olarak ayarlanabiliyor. 24 saate kadar akıllı programla özelliğine sahiptir. Oled dokunmatik ekranı mevcuttur. Çift katmanlı, yapışmaz kaplama Aşınmaya dayanıklı ve yapışmaz yüzey özellikleri bulunuyor. Termostatı ve sıcak tutma özellikleri mevcuttur. Izgara, pişirme ve kızartma fonksiyonlarına sahiptir. Kablo uzunluğunun 1 metre olan bu cihaz bulaşık makinesinde yıkanabilir. Ürün Xiaomi tarafından iki yıl garantilidir.

İlginizi Çekebilir:  Fakir Lucky Dik Süpürge Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri
Detaylı Teknik Özellikler
Güç 1500 W
Sıcaklık Ayarı 40°-200°
Sıcaklık Kontrolü NTC Akıllı
Düşük Sıcaklık Ayarı 40°-80°
Kontrol Paneli Dokunmatik
Kaplama Yapışmaz
Dış Kaplama Plastik
Pişirme 360° Sirkülasyon
Fan 9 Kanatlı
Buz Çözme Var
Yoğurt Mayalama Var
Program Sayısı 8
Gösterge Ekranı Var (LCD)
Otomatik Kapanma Var
Yıkanabilir Parçalar Var
Kaymaz Taban Kauçuk
Model Kodu Xiaomi MAF-08
Sesli Uyarı Var
Garanti Süresi 2 Yıl
Xiaomi MAF08 6 LT Airfryer

Xiaomi MAF08 Airfryer 6 LT Kullanıcı Yorumu

Kendimi bildim bileli evimize hazır yoğurt girmedi. Annem yoğurdu her zaman kendi mayalar. Komşumuzda Xiaomi MAF08 Airfryer 6 lt vardı ve oturmaya gittiğimizde içinde yoğurt mayaladığını gördük. Bizde işleri kolaylaşsın diye anneler gününde anneme hediye aldık. Üründen çok memnunuz. İnternetten bakarken kızartmaları ne kadar az yağ ile pişirdiğini görüyorduk. Aldığımız ilk sabah kızartma yaptık. Patates kızartmasını az yağda ne kadar güzel pişirebilir ki diyorduk ama tadı aşırı güzel oldu. Biberi ise közledi ve çok güzel bir kahvaltı yaptık. Duruşu çok güzel ve mutfağımıza da çok yakıştı. İç hacmi baktığımız modellerin hepsinden daha genişti. Kalabalık bir aileyiz bizim için ideal. Ayrıca yoğurdu da taş gibi mayalıyor asla cıvık olmuyor.

İlginizi Çekebilir:  Samsung 70AU7100 70 İnç UHD 4K Smart TV Nasıl Televizyon, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Xiaomi MAF08 Airfryer 6 LT Alınır Mı?

Kesinlikle alınır. Evimize geldiğinden beri hayatımızı kolaylaştırdı. Özellikle sağlıklı beslenme konusunda annem gibi aşırı takıntılıysanız evinizde mutlaka olması gereken bir ürün. Tavuğu tel tel haşlıyor, yoğurdu taş gibi mayalıyor, sebzeleri közlüyor. İster ızgara yapın ister sulu yemek. Hepsini çok lezzetli çıkartıyor. Bu ürünle tutmayacak tarif yok diyebilirim.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.