Dijitsu 32 İnç Android LED TV (32DS8500) Nasıl Televizyon, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Ülkemizin yerli teknolojik cihazlar üreten markalarından bir tanesi olan Dijitsu’nun 32″ android led tv modeli nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Dijitsu 32 inç android led televizyon teknik özellikleri, inceleme ve kullanıcı yorumuna yer vereceğiz.

Dijitsu, son yıllarda ülkemizde oldukça fazla adından söz ettirmektedir. Bol özellikli, kaliteli ve uygun fiyatıyla ön plana çıkan bir markadır. Özellikle televizyon konusunda çok başarılı markalarını uygun fiyatlara satmaktadır. A101, Bim, Migros ve Metro market gibi zincir marketlerde ürünleri çok fazla görülmektedir. Artık uygun fiyatlı televizyon almak isteyen herkesin aklına ilk olarak Dijitsu markası gelmektedir. Hemen her ekran boyutunda bir cihazı olan Dijitsu’nun 32 inç Android LED televizyonu da üstün özellikleri ve fiyatıyla dikkat çekiyor.

Dijitsu 32 İnç Android LED TV Nasıl ve Teknik Özellikleri Nelerdir?

Ekran Özellikleri: 32 inç yani 81 cm boyutunda LED Flat bir ekranı bulunuyor. HD Ready çözünürlük standardı sağlıyor. 1366×768 piksel ekran çözünürlüğüne sahiptir. HDR yayın desteği yoktur.

İlginizi Çekebilir:  Onvo 43OV6000F 43 İnç Full HD Android TV Nasıl ve Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Ses Özellikleri: 16 W gücünde 2 adet hoparlörü bulunuyor. 32″ televizyon için gayet güzel bir ses performansı vardır.

Bağlantı Özellikleri: Dahili wifi özelliği mevcuttur. Ancak Ethernet / LAN kablo girişi ile de bağlantı sağlanabiliyor. 2 adet USB, 2 adet HDMI girişi vardır. Ek bir kutu gerektiren platformlarda Common Interface (CI+) doğrudan bağlanabilme olanağı sunuyor.

Multimedya Özellikleri: 3D yayın desteğine sahip değil. Smart TV özelliği sayesinde internet üzerinden istediğiniz her yayını izleyebiliyorsunuz. Android işletim sistemine sahiptir.  Netflix ve Youtube yüklü olarak gelmektedir. 1 GB ram ve 8 GB dahili hafızaya sahiptir. Televizyonun ağırlığı 3.6 kilogramdır. Kutusundan V tipi ayaklıklar çıkmaktadır. Bu televizyon 2022 yılında satışa sunulmuştur. Bu televizyonun satış kodu 32DS8500’dür.

Dijitsu 32 İnç Android LED TV Kullanıcı Yorumu

Evimin mutfağı için bir televizyon almak istiyordum. Ancak internet bağlantısı olsun istiyordum. Android işletim sistemli bir televizyon ararken Bim markete indirimli ürün olarak geldiğini gördüğüm bir Dijitsu 32″ Android Led tv aldım. Mutfağım çok küçük olduğu için ben duvara bağladım. Kurulumu yapıldıktan sonra açtığımda bu kadar net ve canlı bir görüntü beklemiyordum. Dijitsu gerçekten çok güzel iş çıkartmış. Televizyon kanalları arasında bekleme yapmadan geçiş yapıyor. Ses kalitesi gayet güzel. Ancak çok yüksek seslerde kalite biraz düşüyor. İnternet bağlantısı gayet hızlı. Wifi ile arasında çok mesafe olmasına rağmen internet çekiyor. Uygulama izlerken donma ve atma gibi şeyler asla olmuyor.

İlginizi Çekebilir:  SEG CM 1212 E 12 Kg Çamaşır Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Dijitsu 32 İnç Android LED TV Alınır Mı?

Eğer sizde benim gibi küçük alanda kullanmak için bir televizyon arıyorsanız, Dijitsu hem uygun fiyatlı hem de çok özellikli bir televizyon. Zaten ülkemizde yaygın servis ağına sahip bir markadır. 2 garanti süresi var. Ben oturma odamda 3 yıldır Dijitsu’nun 55 inç televizyonunu kullanıyorum ve bir sorunla karşılaşmadım. Az para ile çok şey sahibi olabildiğiniz bir televizyon. eğer düşünüyorsanız gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.