Yuki YK-51 Elektrikli Motosiklet Nasıl? Kullanıcı Yorumları

Teknoloji severlerin yakından takip ettikleri Yuki markası, şimdilerde teknoloji harikası elektronik araçlarla piyasayı domine etmeyi başarıyor. Güvenliği hat safhada tutan marka, fren sistemlerinden batarya boyutuna kadar tüm unsurlara özen gösteriyor. Bu durum, seyahat sorununa elektrikli çözümler arayan kişileri de adeta mest ediyor.

Markanın prestijini en iyi yansıtan modellerden Yuki YK-51, elektrik enerjisi ile hem yakıt tasarrufu sağlıyor hem de çevresel kirlenmenin önüne geçiyor. Kullanıcı dostu bir ivme çizen model, yüksek motor gücüyle performans açısından istenileni tam olarak verebiliyor. İşte, merakla araştırılan Yuki modelinin merak edilen tüm detayları.

İçindekiler

Yuki YK-51 Teknik Özellikleri

Aylardır satış rekorları kırmayı başaran Yuki YK-51 modeli, 240W DC motor yapısıyla performans konusunda kendisini her alanda kanıtlıyor. 48V12AH akü sistemine sahip olan model, tam şarj kapasitesine sadece 6 saat içerisinde ulaşabiliyor. Bunlarla birlikte Yuki YK-51 modelinde 110V/220 50Hz elektrik girişi yer alırken sadece 51 Wh/km elektrik sarfiyatı kullanıyor. Ayrıca aracın motoruna güç veren tork sistemi de 7.3Nm olarak karşımıza çıkıyor.

İlginizi Çekebilir:  APEC APX5 150 CC Maxi Scooter Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Ergonomiye ve güvenliğe özen gösterilen Yuki YK-51 modelinde maksimum hız 25km olarak biliniyor. Bu noktada aracın rakiplerinden geride kaldığı görülürken bu durumu ortalamanın üzerindeki 150KG olan maksimum yükleme kapasitesi ile telafi edebiliyor. Ayrıca hem önde hem de arkada Kampana fren sistemine sahip olan modelde boyutlarda 1527X652X1053 olarak sıralanıyor. Dingil mesafesi 1145mm olan aracın yüksüz ağırlığı 37kg olarak hesaplanırken selenin yerden yüksekliği de 63cm olarak görülüyor. Bunların yanı sıra şık bir görünüme sahip olan elektrikli motosiklet modeli, kaliteli far sistemi, ince lastik yapısı ve sağlam ön sepeti ile rakiplerinden her anlamda sıyrılmayı başarıyor.

Yuki YK-51 Kullanıcı Deneyimi

Küçüklüğümden beri hız korkum olduğundan benzinli veya dizel bir araç almaktan çekiniyordum. Kendim için elektrikli bir motosiklet modeli araştırırken Yuki YK-51 ile karşılaştım. Markayı araştırdığımda prestijinin yüksek olduğunu ve modelin de teknik özelliklerle ön plana çıktığını gördüm. Model içime sinince hemen aldım ve ilk test sürüşlerini yaptım. Modelin hız sınırı benim için ideal ve menzili ve benim ulaşım sorunumu çözecek derecede. Ayrıca aracın sele ve koltuk yapısı da bana oldukça ergonomik geldi. Elektrikli motosikletimiz ile 6. ayımıza giriyoruz. Aracımdan her anlamda memnun olduğumu ve herkese tavsiye ettiğimi söylemem gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  Ape Ryder MD-10 Pro Elektrikli Bisiklet Nasıl ve Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Yuki YK-51 Alınır Mı?

Yuki markasının en değerli modellerinden olan Yuki’nin bu, hız sınırının düşük olmasıyla çok tartışılmıştı. Fakat modelin performanslı motor sistemi ve hızlı şarj özellikleri, hız sınırı sorununu görmezden gelmemizi sağlıyor. Ayrıca Yuki YK-51 modelinin ergonomi açısından en iyi araçlardan biri olduğunu da söyleyebiliriz. Kısacası bu model, haftada birkaç gün kısa mesafelere gidecek kişilerin ulaşım sorununu çözebilir. Bu nedenle fiyat performans ürün alıp rahatça uzun yıllar kullanmak istiyorsanız Yuki YK-51 modelini tercih edebilirsiniz.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.