Apec APB2 Nasıl? Kullanıcı Yorumları

Son zamanların en gözde elektrikli bisiklet markalarından olan Apec, geliştirdiği yeni nesil teknolojilerle satış rekorları kırmaya devam ediyor. Çevre dostu ve kaliteli modellere imza atan marka, Türkiye’de de gelişimini hızla sürdürüyor. Bu sayede Türkiye’nin en çok satan elektrikli bisikletlerini üreten Apec, yüksek teknolojili aksamları da entegre etmeyi ihmal etmiyor.

Apec markasının en çok araştırılan modellerinden Apec APB2, yakıt kullanımını 0’a indirerek çevreci bir yolda ilerlemektedir. Ayrıca modelin akü sisteminde yeni nesil teknolojiler olduğundan kullanıcılara uzun ömürlü bir kullanım da garanti edilmektedir. Bunlarla birlikte Apec APB2 modelinde markaya özgü sofistike tasarım çizgilerinin olduğu da görülüyor. İşte, merakla araştırılan Apec bu modeline dair merak edilen tüm detaylar.

Apec APB2 Teknik Özellikleri

Türkiye’nin dört bir yanında satışa sunulan en kaliteli elektrikli bisiklet modellerinden olan Apec APB2, yetişkin kullanıcı sınıfı için en uygun seçeneklerden biri olarak da görülüyor. Hem erkekler hem de kadınlar tarafından kullanılan araçtaki teknik detaylar da dikkatleri çekiyor. Tam 6 vites sayısı ile kullanıcılara ulaşan model, kadro malzemesi olarak alüminyum alaşım ile kaplı durumdadır. Ayrıca boş ağırlığı 27kg olan aracın jant çapı ise 20 inç olarak görülüyor ve jant sisteminin de alüminyum alaşımdan üretildiği ifade ediliyor. Fren sisteminde güvenlik açısından mekanik disk fren sisteminin yer aldığı Apec APB2 modelinde amortisör sistemi ise bulunmuyor.

İlginizi Çekebilir:  Alba City 2 Elektrikli Bisiklet Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Tüm bunların yanı sıra güç özellikleriyle de ön plana çıkan Apec bu modeli, kullanıcılara uzun süreli ve kesintisiz bir performansı da sunuyor. Bu noktada 36 V akü gerilimine sahip olan modelde akü kapasitesi de 10 Ah olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca motor gücü de 250 W olan Apec APB2 modelinde azami sürüş mesafesi menzili de 50 km olarak biliniyor. 

Apec APB2 Kullanıcı Yorumları

Küçük yaşlardan beri bisiklet sürmeyi çok sevdiğimden kendime elektrikli bisiklet modellerinden biri almayı istiyordum. Yaptığım araştırmalarla birlikte hem performanslı hem de uzun ömürlü bir model satın almaya karar verdim. Yoğun bir araştırma süreciyle birlikte Apec APB2 modelini satın almaya karar verdim. Azami sürüş menzili bakımından beni her yere götürebilen model, ayrıca hızlı şarj sistemiyle de beni asla yarı yolda bırakmıyor. Bununla birlikte yenilikçi bir akü sistemi olan Apec bu modelinde şu güne kadar herhangi bir elektrik sorunu ile karşılaşmadım. Çok memnun olduğum elektrikli bisikletimi herkese tavsiye ediyorum.

İlginizi Çekebilir:  Xiaomi Himo ZB20 Bisiklet Nasıl? Kullanıcı Yorumları

Apec APB2 Alınır Mı?

Rakiplerini çeşitli noktalarda elemeyi başaran Apec APB2 modeli, özellikle 50 km’lik azami sürüş mesafesi ile herkesi memnun etmeyi başarıyor. Ayrıca yakıt masrafını da 0’a indiren modelde diğer rakiplerinden farklı olarak sofistike tasarım çizgileri de daha yenilikçi bir akü sistemi yer almaktadır. Bu nedenle elektrikli bisiklet satın almayı düşünenlerin Apec bu modelini satın alabileceğini söylemek gerekiyor.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.