Citycoco Trike CP-7 Nasıl? Yorumları ve Teknik Özellikleri

Elektrikli motosiklet denildiğinde akla gelen ilk markalardan olan Citycoco, şehir içi kısa mesafeli ulaşım sorunları için en özel seçenekleri geliştirmeye devam ediyor. Yenilikçi tasarımlarla birlikte en güçlü akü ve motor sistemlerine imza atan marka, Türkiye’de satış rekorları kırmayı da başarıyor. Geniş bir servis ve yedek parça ağı olan marka, kullanıcılarını her zaman memnun etmeyi başarıyor. İşte, Türkiye’nin en çok satan motosiklet modellerinden Citycoco Trike CP-7 hakkında merak edilen tüm detaylar.

Citycoco Trike CP-7 Teknik Özellikleri

Son zamanların en çok satılan elektrikli motosiklet modellerinden Citycoco Trike CP-7, müthiş teknik özellikleriyle de dikkatleri üzerine çekiyor. Bu noktada toplam 4000 W motor gücüne sahip olan model, performans anlamında istenileni tam olarak veriyor. Ayrıca güçlü motoruyla uzun yıllar kullanılabilen araç, azami olarak 45km/h hızlara kadar çıkabiliyor. Bunlarla birlikte Citycoco Trike CP-7 modelinin toplamda tek bir şarj dolumu ile 30 km’ye kadar gidebildiği de ifade ediliyor.

İlginizi Çekebilir:  RKS RSIV (RS4) Pro Elektrikli Bisiklet Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Elektrik sistemi de motor sistemleri gibi güçlü olan Citycoco Trike CP-7 modelindeki elektrik tüketimi 1.2KW olarak bilinmektedir. Ayrıca modelde yer alan voltaj ise 60 V olarak ölçülmüştür. Yen nesil lityum iyon batarya sistemi ile sizlere ulan model, kaliteli bataryası sayesinde 5 – 10 saat aralığında şarj olabilmektedir. Bunlarla birlikte modelinde batarya kapasitesi de 60 V olarak görülmektedir. LCD hız göstergesine sahip olan modelde şarj ünitesinde 140/250V giriş ve 2.5Ah çıkış adaptörleri yer alır.

Bunlarla birlikte taşıma kapasitesi 120kg’a kadar olan modelde fren sisteminde disklerin kullanıldığı görülmektedir. Lastik ebatı 10 inç olan modelde dingil açıklığı da mühendisler tarafından 1300mm olarak belirlenmiştir. Ayrıca Citycoco Trike CP-7 modelinin herkes için sarı, turuncu ve hâkî renk seçenekleri ile satışa sunulduğunu da belirtmekte yarar var.

Citycoco Trike CP-7 Kullanıcı Yorumları

Bir hız motosikleti almak istesem de ailemi ikna edemediğim için elektrikli bir motosiklet almaya karar verdim. Bu sayede hem ailemle aram bozulmayacak hem de ulaşım sorunuma çare bulabilecektim. Bu noktada yakıttan da tasarruf etmek istediğim için Citycoco Trike CP-7 elektrikli bisiklet modelini satın aldım. Araç uzun zamandır bende olduğundan birçok deneyimim de oldu. Motor, her bir deneyimde beni hayal kırıklığına uğratmadı ve harika bir sürüş sağladı. Bununla birlikte motosikletteki menzil ve hız limitleri de kısa mesafelere gidip geldiğim için bana yeterli oldu. Tüm yakınlarıma da Citycoco bu modelini tavsiye ediyorum.

İlginizi Çekebilir:  Kuba Speedlight Elektrikli Katlanır Bisiklet Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Citycoco Trike CP-7 Alınır Mı?

Motor performansı ve akü sistemi ile gayet iyi Citycoco Trike CP-7 modeli, hız ve menzil limiti konusunda sınıfta kalıyor. Rakiplerinden hız ve menzilde geri kaldığı görülen model, bu sorunu ergonomi ve yenilikçi elektrik aksamlarıyla çözmüş durumdadır. Ayrıca tasarım açısından markanın kendi tasarım çizgilerinin kullanıldığı model, uzun süreli ve standart bir kullanım arayanlar için ideal seçeneklerden biri olarak duruyor. 

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.