Aprilla AHC 5018 Erkek Bakım Seti Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Kişisel bakım ürünlerinde uygun fiyatlı cihazlar üreten Aprilla’nın AHC 5018 erkek bakım seti nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Aprilla AHC 5018 erkek bakım seti inceleme, teknik özellikleri ve kullanıcı yorumuna yer vereceğiz.

A101 marketlerde çok fazla satılan bir marka olan Aprilla’nın erkek bakım seti saç, sakal düzeltme ve ense kılı almak için çok ideal ve uygun fiyatlı bir üründür. Aldın aldın ürünü olarak satılan Aprilla AHC 5018 kodlu bu makine her erkeğin mutlaka evinde bulundurması gereken cihazlardan bir tanesidir. Benim de çok işimi gören bir makine.

Aprilla AHC 5018 Erkek Bakım Seti Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: Saç kesimi, sakal düzeltme ve ense kılı almak için oldukça kullanışlı bir üründür. USB kablo ile şarj olmaktadır. Tam şarj süresi 12 saat olup, 60 dakika boyunca kullanılabiliyor. Şarj olması için standına oturtmanız yeterli. Kutusunun içinden 3 mm, 6 mm, 9 mm ve 12 mm olmak üzere 4 adet tarak başlık çıkmaktadır. Ayrıca temizleme fırçası, bakım yağı ve saklama çantası yine kutu içeriği olarak gelmektedir. Aprilla, Çin’de üretilen bir markadır. Ülkemizde A101 markette satılmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Aprilla AHC 5035 Profesyonel Şarjlı Saç Kesme Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Aprilla AHC 5018 Erkek Bakım Seti Kullanıcı Yorumu

Pandemiden sonra artık berberde tıraş olmayı bıraktım. Zaten kel bir adamım ve evde kendi saçımı kendim kesiyorum. A101’den aldığım bu ürünü 2 yıldır kullanıyorum ve fazlasıyla işimi görüyor. Kesme bıçakları su ile temas etmesine rağmen paslanmadı. Ayrıca başlıksız kullandığınız zaman sıfır bir şekilde alıyor. Ense kıllarımı da aynı şekilde alabiliyor. Sakallarımın çizgisini düzeltmek için yine kullanıyorum ve oldukça başarılı. Şarj doldurduktan sonra 60 dakika boyunca kullanabiliyorsunuz. Ben 2 haftada bir şarj ediyorum. Suya karşı dayanıklı bir yapısı var. Tıraş olurken asla titreme yapmıyor. Ayrıca cihazın tutması zor değil.

Aprilla AHC 5018 Erkek Bakım Seti Alınır Mı?

Eğer benim gibi saçsız yani kel bir kişiyseniz ve saçlarını tek numara kesiyorsanız artık berber ücreti vermenize gerek kalmıyor. Zaten 2 berber parasına bu ürünü alabiliyorsunuz. Uzun zamandır kullanmama rağmen bir arıza ile karşılaşmadım. A101 indirimlerini takip ederek sizde uygun fiyatlı olarak alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Toshiba 50UA2363DT 50" Ultra HD Android TV Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.