Arora Milan Max 20 Nasıl Yorumları ve Özellikleri

Son zamanlarda elektrikli bisiklet ve motosiklet modelleriyle piyasayı domine eden Arora markası, teknolojik çalışmalarla yeni nesil ürünleri bizlerle buluşturuyor. Türkiye’nin en çok satan markalarından olan Arora, herkesin ulaşım sorunlarına özel modeller geliştiriyor. Çevre dostu araçlarıyla ün yapan marka, aynı zamanda kişileri yakıt sorunundan da kurtarıyor.

Aylardır en çok araştırılan elektrikli bisiklet modellerinden Arora Milan Max 20, çevre dostu yapısı ve oldukça özel tasarımıyla ön plana çıkıyor. Kısa şarj olma süresi ve güçlü motoruyla performans kralı olan model, fiyat konusunda da kullanıcıları asla üzmüyor. İşte, Arora Milan Max 20 modeli hakkında merak edilen tüm detaylar.

Arora Milan Max 20 Teknik Özellikleri

Son zamanların en çok satan elektrikli bisiklet modellerinden olan Arora Milan Max 20, performans ve tasarım özellikleriyle herkesin dikkatini çekmeyi başarıyor. Akü konusunda yeni nesil teknolojileri bünyesinde barındıran model, 36V 8 Ah akü kapasitesi ile geliyor. Bu sayede kısa süreli şarj dolumuyla bile istenilen mesafelere kolayca gidebiliyor. Bununla birlikte 250W motor gücüne sahip olan bisiklet, maksimum 25km/h hızlara kadar çıkıyor. 

İlginizi Çekebilir:  Salcano Marina Bafang Elektrikli Bisiklet Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Performans konusunda rakiplerine fark atmayı başaran Arora Milan Max 20 modeli, yeni nesil akü sistemi sayesinde tek bir şarjla tam 50km’lik seyahatlere de izin veriyor. Ayrıca Arora Milan Max 20 modeli, sadece 6 saat içerisinde tam şarj olabiliyor. Şanzıman noktasında Shimano 7 vites sisteminin kullanıldığı modelde lastik ölçüleri de 20 – 1.95 olarak karşımıza çıkıyor. Gri ve siyah renk seçenekleri ile bisiklet severlerle buluşan modelde fren sisteminde de disklerin yer aldığı görülüyor. 2 yıllık üretici garantisi ile gelen Arora Milan Max 20 modeli, uzun süreli bir kullanımın da kapılarını açıyor.

Arora Milan Max 20 Kullanıcı Yorumları

Arkadaşımın ulaşım sorununa çözüm olması açısından yeni nesil bir araç satın almak istiyorduk. Sadece kısa mesafelere gideceğinden yakıt masrafı olmadan elektrikli bisiklet veya motosiklet modellerini araştırıyorduk. Uzun bir araştırmadan sonra en iyi modelin Arora Milan Max 20 olduğuna karar verdik. Yedek parça ve teknik servis açısından her yerde sorunsuz hizmet alabildiğimiz model de yeteri kadar maksimum hız da yer alıyor. Performans konusunda da sorun yaşatmayan Arora Milan Max 20 modeli, arkadaşımın elinde adeta fiyat performans kralı olarak çalışıyor. Biz de kendisine yeni araç almak isteyen herkese Arora Milan Max 20 modelini öneriyoruz.

İlginizi Çekebilir:  RKS TNT10 Pro Elektrikli Bisiklet Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Arora Milan Max 20 Alınır Mı?

Motor gücünün yüksek olması ve akü performansındaki yeni nesil teknolojiler, Arora Milan Max 20 modelini elektrikli bisikletler arasında ön plana çıkarıyor. Servis ağı çok geniş olan modelde kısa süreli bir şarj dolumu ve yüksek menzil yer alıyor. Bu nedenle Arora Milan Max 20 modeli, elektrikli bisiklet piyasasında alınabilecek modellerden biridir. 

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.