Heifer 1500 W Çay Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Teknik Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Özellikle Bim markette çok fazla gördüğümüz Heifer markasının 1500W çay makinesi nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Heifer 1500W çay makinesi teknik özellikleri, inceleme ve kullanıcı yorumuna yer vereceğiz.

Ülkemizde genelde çay yapmak için ocak üstü çaydanlıklar kullanılmaktadır. Ancak son zamanlarda bu iş bile makineler tarafından yapılır hale gelmiştir. Çay makinesi adı verilen bu cihazlar çaydanlık tadında ama çok daha güvenli bir şekilde çay demlemektedir. Piyasada çok fazla çay makinesi markası vardır. Bunlardan bir tanesi de Bim, A101 ve Migros gibi marketlerde çok gördüğümüz Heifer markasıdır. Heifer’in farklı güçlerde ve özelliklerde çay makineleri vardır. Bunlardan bir tanesi de Heifer 1500 W çay makinesi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Heifer 1500 W Çay Makinesi Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: Isıtma gücü 1500 Watt ile oldukça etkilidir. İç yüzeyinde paslanmaz çelik, dışında ise ısıya dayanıklı plastik malzeme kullanılmıştır. 0.9 litre hacimli cam demliği ve 1.7 litre hacminde alt su ısıtıcısı vardır. Elektrik ünitesinin üstünde 360° derece dönebilmektedir. Genelde Kırmızı renkte üretilmiştir. Sıcak tutma özelliğinin yanı sıra susuz çalışma emniyeti vardır. Ayrıca çalıştığında ve kapalı olduğunda ışıklı olarak uyarı vermektedir.

İlginizi Çekebilir:  Onvo 42 İnç 420V600F Android TV Nasıl? Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları
Teknik Özellikleri
Güç 1500 W
Demlik Hacmi 0.9 Litre
Su Isıtıcı Hacmi 1.7 Litre
Cam Demlik Var
İç Malzeme Paslanmaz Çelik
Dış Kaplama Plastik
Kaynama Göstergesi Var
Sıcak Tutma Özelliği Var
Otomatik Kapanma Var
Işıklı Uyarı Var
Çay Filtresi Var
Renk Kırmızı
Kablo Uzunluğu 1 Metre
Garanti Süresi 2 Yıl

Heifer 1500 W Çay Makinesi Kullanıcı Yorumu

Ben, eşim ve çocuklarım çayı çok seviyoruz. Akşam işten geldikten sonra ocakta mutlaka çay olurdu. Ancak bazen bu tehlikelere de yol açıyordu. Sıcak kalsın diye altını kısık ateşte bırakıyordum. Ancak bazen unutunca su bitiyor ve yangın tehlikesine yol açıyordu. Bu yüzden daha emniyetli olduğunu düşündüğüm için bir çay makinesi alma kararı verdim. Bim markete aktüel ürün olarak geldiğini görünce Heifer 1500W çay makinesi aldım. Kırmızı rengi gerçekten çok şık görünüyor. Ayrıca kaliteli bir plastikten yapılmış. Kaynama sonrasında kulpunda ısınma olmuyor. Ayrıca tutma yeri gayet ergonomik. Asla koku falan yapmıyor. Alt tarafının kendi etrafında 360 derece dönüyor olması çay doldururken çok rahatlık sağlıyor. 4 kişilik bir aile için yeterli hacme sahip. Ben zaten alt tarafını su kaynatmak için kullanıyorum. Artık kettle yerine çay makinesinin alt tarafını kullanıyorum. Cam demliğini bulaşık makinesinde yıkıyorum. İçinde metal kısmında paslanma ve korozyon olmuyor. Ancak kireçlenmeye karşı dayanıklı olmadığı için sürekli kireçleri temizlemeniz gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  Bernardo BRND-117 Çay Makinesi Nasıl ve Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Heifer 1500 W Çay Makinesi Alınır Mı?

Bu paralara bırakın çay makinesini, çaydanlık bile vermiyorlar. Bim’de çok uygun fiyata satılıyor. Ben 1 yıldır kullanıyorum ve bir sorun ile karşılaşmadım. Lezzetli çay demliyor. Fiyatına göre baktığınız zaman size çok fazla şey veriyor. Adı daha duyulmuş markaların çay makinelerinden hiçbir eksik yönü yok. Fiyat performans ürünü olarak gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.