Canon E414 Yazıcı Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Dünyanın en iyi ofis malzemeleri üreticilerinden bir tanesi olan Canon’un E-414 model 3’ü 1 arada yazıcısı nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Canon E414 3’ü 1 arada yazıcı kullanıcı yorumu, inceleme ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Canon markası fotoğraf, baskı ve kopyalama işlerinde dünyanın en iyisi olarak bilinir. Bugün Türkiye ve dünyada kullanılan yazıcı, fotokopi ve tarayıcı makinelerinin bir çoğu Canon markasına aittir. Çünkü cihazları hem kaliteli hem de uzun ömürlüdür. Ofis malzemelerinde esas olan şey kartuş gibi sarf malzemelerinin kolay bulunabilir olmasıdır. İşte Canon, o kadar çok satılan ve sevilen bir marka olmuştur ki, ihtiyacınız olan her parçası dünyanın her yerinde rahatlıkla bulunabilir. Kişisel kullanım için üretilen Canon E414 yazıcı sadece çıktı almak için değil, fotokopi ve faks makinesi olarak kullanılabilmektedir. A101 markette çok uygun fiyata satılmaktadır.

Canon E414 Yazıcı Nasıl ve İyi Mi?

Canon Pixma E414 olarak bilinen cihaz teknik özellikler bakımından parasını sonuna kadar hak eden bir modeldir. Bu cihaz yazıcı, tarayıcı, fotokopi ve faks makinesi olarak kullanılabilmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Kumtel Masaüstü Fanı Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Yazıcı (Baskı) Baskı Özellikleri: Renkli ve siyah beyaz baskı yapabilmektedir. Baskı çözünürlüğü 4800×600 dpi seviyesine kadardır. 2 fine kartuş teknolojisi bulunmaktadır. Siyah beyaz dakikada 8 baskı, renkli ise dakika 4 baskı yapabilmektedir.

Kartuş Özellikleri: Siyah beyaz baskılar için PG-46 kartuş kullanıyor. Renkli baskı için ise CL-56 kartuş kullanılmaktadır. Tek kartuş ile 400 sayfa siyah beyaz, 300 sayfa renkli baskı yapabilmektedir.

Tarayıcı Özellikleri: 600×1200 dpi tarayıcı çözünürlüğü bulunuyor. A4 boyutunda kağıdı 19 saniyede tarayabiliyor. Maksimum 216×297 mm belge boyutu tarayabilmektedir.

Fotokopi Özellikleri: Tarayıcı Özellikleri: 600×1200 dpi tarayıcı çözünürlüğü bulunuyor. A4 boyutunda kağıdı 19 saniyede tarayabiliyor. Maksimum 216×297 mm belge boyutu tarayabilmektedir.

Diğer Özellikler: USB bellek ile yazıcıya gönderebilmek imkanı sunuyor. Windows 10, 8.1, 7 ve Windows Vista ile uyumludur. Mac bilgisayarlarda ise Mac OS X v10.8.5 ve OS X v10.11 sürümleriyle uyumludur.

Canon E414 Yazıcı Kullanıcı Yorumu

Çocuğumun öğretmeni sürekli eve çıktı ödevi verdiği için kırtasiyeden çıktı almak zorunda kalıyordum. Bu hem pahalı hem de yorucu bir işti. Bende artık eve bir yazıcı alıp bu dertten kurtulmak istiyordum. A101 markete indirimli ürün olarak geldiğini gördüğüm Canon E414 yazıcıyı aldım. Gerçekten beni büyük bir dertten kurtardı diyebilirim. Bilgisayardan gönderdiğim belgeleri 3-4 saniye içerisinde çıktı alıyor. Öğretmenin gönderdiği çoklu sayfalardaki çıktıları ardı ardına çıkartıyor. Bazen küçük oğlum çizim yapsın diye renkli çıktılar alıyorum. Gayet başarılı buluyorum. Tamamen profesyonel bir yazıcı değil ama bizim gibi amatör kullanıcıların işini fazlasıyla görüyor. Benim de arada işime yaradığı oluyor. İşim için gerekli belgeleri tarayıcısından telefonuma aktarıyorum. Çok kullanışlı ve fonksiyonel bir yazıcı. Kartuşu bittiği zaman hem kolay bulunuyor hem de kartuş fiyatı çok ucuz.

İlginizi Çekebilir:  Homend CoffeeBreak 5046H Filtre Kahve Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Canon E414 Yazıcı Alınır Mı?

Bu zamana kadar bende evde bir yazıcının boştan yere masraf olduğunu düşünüyordum. Ama çocuk okula başladıktan sonra sürekli kırtasiyeye para verip çıktı almak artık maliyetli olmuştu. Neredeyse bir kitap fotokopi fiyatına bu cihazı A101’den indirimli ürün olarak aldım. Gayet memnunum ve aldıktan sonra iş gördüğünü fark ettim. Okula giden çocuğu olan varsa muhakkak evinde olması gereken bir cihaz. Ayrıca iş içinde çok işe yarıyor.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.