Philips 40PUS7607 43 İnç Ultra HD Smart LED TV Nasıl ve Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Dünyanın en kaliteli cihazlarını üreten markası olan Philips’in 40PUS7607 model 43 inç ultra HD smart LED TV modeli nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Philips 40PUS7607 43″ ultra HD Smart LED TV kullanıcı yorumu, inceleme ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Philips, dünyanın en eski televizyon üreticisi markalarından bir tanesidir. Tüm dünyada Philips markasının ürettiği cihazlar herkes tarafından gözü kapalı şekilde alınır. Ürettiği her elektronik cihaz ömürlük diye tabir edilir. Çünkü Philips kalitesinden asla ödün vermeyen markadır. Televizyon konusunda oldukça başarılıdır. Hatta piyasanın en iyisi diyebiliriz. Teknoloji konusunda lider bir marka olan Philips’in 40PUS7607 model kodlu televizyonu özellikleri ve sağlamlığı ile dikkat çekiyor. Bu televizyon A101 gibi indirim marketlerde piyasa fiyatının çok altına satılabilmektedir.

Diğer Philips Marka Televizyonlar
Philips 50PUS7608 50 İnç UHD Smart LED TV Nasıl ve Alınır Mı
Philips 50PUS7607 50″ UHD Smart LED TV Nasıl ve Alınır
Philips 32PHS5507/62 32 İnç Uydu Alıcılı LED TV Nasıl ve Alınır Mı

Philips 40PUS7607 43 İnç Ultra HD Smart LED TV Nasıl ve İyi Mi?

Ekran Özellikleri: 43 inç büyüklüğünde yani 108 santim LED ekranı bulunuyor. Ultra HD 4K çözünürlükte yayın desteklemektedir. 3840×2160 ekran çözünürlüğüne sahiptir. HDR, HDR10 ve HDR10+ gibi yayın özelliklerine sahiptir. Görebileceğiniz en iyi televizyon panellerinden bir tanesidir.

İlginizi Çekebilir:  TCL 65C845 Televizyon Nasıl? Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Ses Özellikleri: 20 W gücünde 2 adet hoparlörü bulunuyor. Yapay zeka destekli AI Sound ve pürüzsüz ses çıkışı sağlayan clear sound özellikleri bulunuyor.

Multimedya Özellikleri: 3D yayın desteği bulunmuyor. Smart TV uygulaması Saphi TV işletim sistemini kullanıyor. Netflix ve Youtube uygulamaları yüklü olarak gelmektedir. Yayın kaydetme özelliği yok. 2 çekirdekli işlemci, 1.5 GB ram ve 8 GB dahili hafıza sunuyor.

Bağlantı Özellikleri: Dahili wifi bulunuyor. DLNA özelliği ile televizyonda bulunan fotoğraf, video ve müzik gibi dosyalara ulaşabiliyorsunuz. LAN / Ethernet kablosu ile bağlantı sağlayabiliyorsunuz. 2 adet USB ve 3 adet HDMI giriş yeri vardır. Kulaklık giriş yeri ve optik ses çıkışı mevcuttur.

Philips 40PUS7607 43 İnç Ultra HD Smart LED TV Kullanıcı Yorumu

Oturma odasında kullanmak için kendime 43 ekranlı ama kaliteli bir televizyon bakıyordum. Pek çok markayı inceledim. Aslında Philips almak baştan beri niyetimdi. Ancak teknoloji mağazalarında fiyatları çok pahalıydı. A101 markete aldın aldın ürünü olarak piyasa fiyatının neredeyse yarısına geldiğini görünce Philips’in 43 inç ekrana sahip 43PUS7607 modelini aldım. Kutusundan çıkarttıktan V tipi ayaklarını kurmak çok kolay oldu. Kısa bir kurulum aşamasından sonra izlenebilir hale geldi. Çok canlı, net ve pürüzsüz bir ekrana sahip. Evde bulunan herkes ekranın kalitesine hayran kaldılar. Kanal geçişleri gayet seri ve hızlı. Kesinlikte donma, takılma ve siyah ekran ile karşılaşmıyorsunuz. Ses kalitesine diyecek yok. Sesi sanki hoparlörden değil yanınızda konuşuyormuş gibi net duyuyorsunuz. Smart TV özelliği çok başarılır. Ayrıca kullanıcı arayüzü çok kullanışlı. En teknolojiye uzak birisi bile rahatlıkla kullanabilir. Zaten kumandasında her şeye tek tuşla giriş yapabiliyorsunuz. Ortalama bir oda için gayet yeterli ekran büyüklüğüne sahip.

İlginizi Çekebilir:  Onvo OV65351 65" Ultra HD Android Smart LED TV Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Philips 40PUS7607 43 İnç Ultra HD Smart LED TV Alınır Mı?

Zaten Philips televizyon alınır mı diye sormak mantıksız olur. Bu televizyon en kaliteli cihazlar arasında yer alıyor. Bu ekran boyunda alabileceğiniz en iyi televizyonlardan bir tanesidir. Ayrıca fiyat performans açısından da bakarsanız yine listenin üst sıralarında olduğunu göreceksiniz. Birde a101 gibi indirimleri takip ederseniz sizin için çok daha iyi olacaktır. Eğer sizde kampanyalı bulursanız kaçırmayın derim.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.