Fakir Atria Elektrik Süpürgesi Nasıl, Alınır Mı? Teknik Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Küçük ev aletlerinde Türkiye’nin en büyük markalarından bir tanesi olan ve Bim markette uygun fiyata satılan, Fakir’in Atria elektrik süpürgesi nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Fakir Atria teknik özellikleri, inceleme ve kullanıcı yorumuna yer vereceğiz.

Fakir, Türkiye’de kaliteli ve uzun ömürlü ev aletleriyle bilinen bir markadır. Küçük ev aletleri sınıfında en çok satış yapan markalardan bir tanesidir. Fakir’in elektrik süpürgesi konusunda uzun yıllara dayanan bir tecrübesi bulunmaktadır. Bugün pek çok ev hanımı, evinde Fakir’in ürünleri tercih etmektir. Fakir Atria, ise elektrik süpürgesi sınıfında oldukça kaliteli bir üründür. Şimdi gelin Fakir Atria elektrik süpürgesi teknik özelliklerine bakalım.

Fakir Atria Elektrik Süpürgesi Nasıl ve Teknik Özellikleri Nelerdir?

Genel Özellikleri: Kuru emiş türüne sahip Atria’da 890 W gücünde bir motor bulunuyor. Emiş gücü oldukça yeterli seviyededir. 77.8 desibel ses seviyesine sahiptir. Garanti süresi ise 2 yıldır.

İlginizi Çekebilir:  Fakir Tastea Çay Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Tasarım ve Saklama Özellikleri: Ergonomik bir tutma yerine sahiptir. Kablo uzunluğu 5 metredir ve otomatik kablo sarıcısı mevcuttur. Teleskobik borusu sayesinde her türli yerle kolay süpürme imkanı sunar. Yatak kullanılan Atria’yı yatay ve dikey olarak saklayabiliyorsunuz.

Donanım Özellikleri: Bu süpürgede toz torbası kullanılmıyor. Onun yerine plastik toz haznesi vardır. Ayrıca su haznesi bulunmuyor. 1.5 L toz kapasitesi ile uzun süre süpürme imkanı bulabiliyorsunuz. Kutusunda dar aralık başlığı, halı ve sert zemin başlığı ile kenar, döşeme ve köşe başlıkları çıkıyor.

Filtreleme, Enerji ve Performans Özellikleri: EPA, HEPA ve siklon filtre özelliklerine sahiptir. A sınıfı enerji tasarrufu sayesinde çok fazla elektrik tüketmez. Hava filtreme emisyon değeri yine A sınıfıdır. Yani dışarıya tozu çok fazla bırakmaz. Halı süpürme performansı yine A sınıfıdır.

Fakir Atria Yatay ve Dikey Olarak Saklanabiliyor

Fakir Atria Elektrik Süpürgesi Kullanıcı Yorumu

Bim markete uygun fiyata geldiği için bir Fakir Atria elektrik süpürgesi aldım. Öncelikle daha önce kullandığım herkesin övdüğü bir elektrik süpürgesinden hiçbir farkı olmadığını söylemeliyim. Halıları süpürürken hiç sesi duyulmuyor. Ayrıca güçlü bir emiş performansına sahip. Başlığının halı üzerinde kayması güzel ve insanı zorlamıyor. Hortumunda tutacak yerleri ele iyi oturuyor ve rahatsızlık veriyor. Parke ve beton gibi sert zeminlerde güzel iş çıkartıyor. Toz torbası yerinden kolay çıkıyor ve temizlemesi kolay. Yıkadıktan sonra kurutuyorum ve yerine takıyorum o kadar. Kablosu 5 metre yeterli oluyor ama biraz daha uzun olsa iyi olurdu diyorum. Saklarken ise dikey koyduğunuzda çok fazla yer kaplamıyor.

İlginizi Çekebilir:  Sunny Çay Makinesi (BİM) Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Fakir Atria Elektrik Süpürgesi Alınır Mı?

Dediğim Bim markete uygun geldiği için aldım ve çok memnunum. Bazen A101, Şok, Migros ve Metro Markette indirime gidiyor. Eğer bir elektrik süpürgesi ihtiyacınız varsa kaçırmayın derim. Her işimi fazlasıyla görüyor. Ayrıca evde çocuk olduğu için çok batıyor ve her gün çalıştırıyorum. Oldukça kaliteli bir süpürge olduğunu söylemeliyim. Fiyatının uygun olması Fakir Atria‘yı tam bir fiyat performans ürünü yapıyor.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.