Flavel FLV5001 BM 5 Programlı Bulaşık Makinesi Nasıl ve Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Arçelik markasının bir yan kuruluşu olan Flavel’in FLV5001 BM model 5 programlı bulaşık makinesi nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Flavel FLV5001 BM 5 programlı bulaşık makinesi kullanıcı yorumu, inceleme ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Türkiye, beyaz eşya konusunda Avrupa’nın en ileri ülkelerinden bir tanesidir. Uzun yıllardır adı tüm dünyada duyulmuş markaları bulunmaktadır. Beyaz eşya denildiği zaman ülkemizde akla gelen ilk markalardan bir tanesi de Arçelik markasıdır. Ancak ana markanın biraz pahalı olması nedeniyle Arçelik, kendine ait ama başka markalar piyasaya çıkartmıştır. Bunlardan bir tanesi de Flavel markasıdır. A101, Bim ve Şok gibi marketlerde Flavel’in beyaz eşyaları çok uygun fiyatlara satılabilmektedir.

Bulaşık makinesi konusunda Flavel’in en iyi ürünlerinden bir tanesi de FLV5001 BM model kodlu makinesidir. Arçelik fabrikalarında üretiliyor olması bu makinenin alınabilmesi için en büyük yönlerden bir tanesidir. Dar bütçeli kişiler için alınabilecek en iyi makinelerden bir tanesidir. Flavel parasına göre oldukça fazla özelliğe sahiptir.

Flavel FLV5001 BM 5 Programlı Bulaşık Makinesi Nasıl ve Alınır Mı?

Teknik Özellikleri: 5 programlı bulaşık makinesidir. Ekonomi 50 derece ve 30 dakika, yoğun modda 70° ve optimum modda 65° 58 dakikada bulaşıkları yıkayabilmektedir. 13 kişilik bulaşığı yıkayabilir. E sınıfı enerji tüketimine sahiptir. Dijital gösterge ekranı yoktur ve program ayarı manuel olarak yapılmaktadır. Su taşmasına karşı emniyet, parlatıcı gösterge ve tuz seviye göstergesi bulunmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  SEG BM6001X Inox Bulaşık Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Flavel FLV5001 BM 5 Programlı Bulaşık Makinesi Kullanıcı Yorumu

20 yıldır kullandığım Arçelik bulaşık makinem artık bozulmuştu. Yenisi almak istiyordum ve yeniden Arçelik olmalıydı. Ancak ben ailem emekli maaşıyla geçindiğimiz için Arçelik almaya gücümüz yetmemişti. Bu yüzden A101 markete indirimli ürün olarak geldiğini gördüğüm Flavel bulaşık makinesi aldım. Kurulumu yapıldıktan sonra kullanmaya başladım. Çok fazla görsel olarak güzel bir makine değil. Ancak benim işimi fazlasıyla görüyor. Bulaşık tertemiz şekilde yıkıyor. Bir kaç defa sudan geçirmeden direk o şekilde koydum yine de yıkayabildi. Bardaklar ve camlarda asla çizilme yapmıyor. Çalışırken çok fazla ses çıkartmıyor. En zorlu kirlerde bile çok güzel iş çıkartıyor.

Flavel FLV5001 BM 5 Programlı Bulaşık Makinesi Alınır Mı?

Flavel adı daha yeni yeni duyulmaya başladı. Bu paralar bırakın sıfır bulaşık makinesi almayı, ikinci el bile vermiyorlar. Yaklaşık 6 aydır her gün çalıştırıyorum ve bir sorunla karşılaşmadım. Zaten arkasında Arçelik olması güven veriyor. Bir arıza yaparsa Arçelik servisleri bakıyor. Bizim gibi dar gelirli aileler için çok ideal bir makine. Fiyat performans açısından listenin en üst sıralarında yer alabilecek bulaşık makinesidir. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Taotronics TT-AF011 Airfryer 5 L Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.