Polosmart Akıllı Tartı Baskül Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Küçük el aletleri konusunda özellik ve uygun fiyatlı cihazlar üreten Polosmart’ın akıllı tartı baskülü nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Polosmart akıllı tartı baskül kullanıcı yorumu, inceleme ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Kilo kontrolü yapmak sağlık açısından çok önemlidir. Tüm dünyada artan şehir yaşamı insanların aşırı kilolu olmasına neden oluyor. Çağımızın en büyük hastalıklarından birisi de obezitedir. Kontrolsüz alınan kilolar bir zaman sonra kontrolden çıkar ve sizin şişman bir insan olmanıza neden olur. Bu sebeple kilonuzu kontrol edebilmek için evinizde muhakkak bir tartı bulundurmanız gerekmektedir. Bu konuda özellikle Bim marketlerde satılan ve oldukça kaliteli bir ürün olan Polosmart akıllı baskül tartı, en kaliteli ürüne en ucuz fiyatla ulaşmanızı sağlıyor.

Polosmart Akıllı Tartı Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri:  Diğer basküllerin tersine 2 adet kalem pil ile çalışmaktadır. Android ve IOS bağlantı uyumluluğu ile telefonunuzdan kontrol edebilirsiniz. Ekranın açılması için 2.5 kg üstüne baskı gerekmektedir. 8 kişiye kadar kullanım imkanı sağlıyor. Üstünde beyaz ışıklı LCD ekranı bulunuyor. 3 ile 180 kilogram arasında tartım yapabilmektedir. Kilogram ve libre cinsinden kilonuzu ölçebilirsiniz. 5 °C ile 35 °C arasında çalışabilmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Blaupunkt Akıllı Tartı Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri
Polosmart Akıllı Tartı Baskül Özellikleri
Ekran LCD
Model Kodu PSC04
Maksimum Ölçüm 180 kg
Minimum Ölçüm 3 kg
Şarjlı Hayır
Pil 2 Adet Kalem Pil
Mobil Uyum Var IOS ve Android
IOS Sürüm 7.0 ve Üstü
Android Sürüm 4.0 ve Üstü
Uygulama Adı OKOK İnternational
Ölçüm Türleri Yağ Yüzdesi Ölçümü
Kemik Ağırlığı Ölçümü
Su Yüzdesi Ölçümü
BMW Ölçümü
BMI Ölçümü
İç Yağ Ölçümü
Kas Yüzdesi Ölçümü
Obezite Ölçümü

Polosmart Akıllı Tartı Baskül Kullanıcı Yorumu

Ben uzun yıllar boyunca aşırı kilolarla uğraştım. Daha sonra sonra mide ameliyatı oldum ve kilolarımdan kurtuldum. Doktorum bana her gün sabah akşam kilolarımı kontrol etmemi ve değişiklikleri not etmemi söyledi. Bu yüzden telefonum ile kontrol edebileceğim bir tartıya ihtiyacım vardı. Piyasada istediğim özelliklere sahip baskül fiyatları çok pahalıydı. Bim markete tam istediğim özelliklerde uygun fiyatlı olarak geldiğini gördüğüm Polosmart tartıyı aldım.

İlginizi Çekebilir:  Flavel FLV300 Kahve Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Telefonuma uygulamasını yükledim. Gerçekten çok hassas bir şekilde ölçüm yapıyor. Eşim İphone kullanırken ben Android tabanlı telefon kullanıyorum. İkisi ile de sorunsuz bir şekilde bağlanır. Ayrıca 180 kg’a kadar ölçüm yapabilmesi çok büyük avantaj. Üstüne hafif bastırdığınızdan ekranı devreye giriyor. Alt tabanında kaymaz malzemeye yer verilmiş. Biz banyoda kullanıyoruz ve ıslak zeminde bile kaymıyor. Üst tarafında temperli cam kullanılması sağlamlığını artırmış. Ayrıca lacivert renk ve üstündeki renkli çizgiler çok güzel bir görünüm sağlıyor.

Polosmart Akıllı Tartı Baskül Alınır Mı?

Eğer bol özelliği olan bir baskül arıyorsanız Polosmart bunu size en ucuz şekilde sunan bir marka. Çok kolay bir kullanımı var. Ayrıca oldukça kaliteli bir tartı. Bim markette piyasa fiyatının yarısına geliyor. Eğer sizin de kilolarınızı sürekli olarak ölçmeniz gerekiyorsa kesinlikle bu tartıyı almanız gerekiyor. Gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.