Hoover HWP 610 AMBC/1-S Çamaşır Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Amerikalı teknoloji markası olan Hoover’ın 10 kiloluk çamaşır makinesi modeli olan HWP 610 AMBC/1-S model kodlu cihazı nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Hoover HWP 610AMBC /1-S Wi-Fi 10 Kg 1600 Devir çamaşır makinesi inceleme, kullanıcı yorumu ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Hoover dünyanın en eski beyaz eşya markalarından bir tanesidir. Ancak Türkiye pazarına açılması çok geç olmuştur. Yine Hoover markasını bilenler onu gözü kapalı alırlar. Bugün Amerika’da çok satılan beyaz eşya markası olarak bilinmektedir. Özellikle çamaşır makineleri çok kaliteli ve güzeldir. Bugün teknoloji mağazalarının yanı sıra A101 gibi ucuzluk marketlerinde de satıldığını görebilir.

Hoover HWP 610 AMBC/1-S Çamaşır Makinesi Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: Maksimum 1600 devir sıkma gücüne sahiptir. 62 litre yıkama tamburu hacmi bulunuyor. 10 kg’a kadar çamaşır yıkayabilme kapasitesi bulunuyor. A-G enerji sınıfında A segmentinde enerji tüketim değeri bulunmaktadır. Android veya İOS telefonunuza indireceğiniz hOn uygulaması ile makineyi uzaktan kontrol edebiliyorsunuz. Wifi bağlantısı sayesinde internet üzerinde bu makine takip edilebilmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Keysmart KEY 330 BZST Buzdolabı Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Yıkama tamburu paslanmaz çelikten mal edilmiştir. 220-240V elektrik voltajı ile çalışıyor. All in one teknolojisi sayesinde pek çok özelliğe bir arada ulaşabiliyorsunuz. Beyaz gövde rengine sahip olup ön kapağı siyah renktedir. En yüksek devirde sıkarken 80 desibel ses çıkartmaktadır. Makinenin yüksekliği 85 cm, genişliği 60 cm ve kalınlığı 59 cm’dir. Hoover çamaşır makinesinin ağırlığı ise 66 kilogramdır.  Kontrol ekranı LCD ve dijital. Ayrıca dokunmatik program düğmelerine sahip.

Detaylı Teknik Özellikleri
Maksimum Sıkma Devri 1600 Devir
Su Tüketimi 51 Litre
Wifi Var
Uygulama Adı hOn
Motor Tipi Inverter BPM
Ses Seviyesi 80 dB
Tambur Hacmi 62 Litre
Voltaj 220-240 Volt
Kullanım Tipi Solo
Teknoloji All in One
Buhar Var
Garanti Süresi 3 Yıl
İlginizi Çekebilir:  Toshiba 58UA2263DT 58" Ultra HD Android TV Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Hoover HWP 610 AMBC/1-S Çamaşır Makinesi Kullanıcı Yorumu

Uzun yıllar kullandığım çamaşır makinesi bozulduğu için evime yeni bir tanesini almak istiyordum.  Hoover markasının kaliteli olduğunu daha önce duymuştum. A101 markete geldiğini gördüğüm için Hoover 10 kiloluk makineyi aldım. Bir gün sonra evime gelip kurdular ve kullanmaya başladım. Çamaşırları muhteşem bir şekilde sessiz yıkıyor. Beyazları attığım zaman lastiklerini sündürmeden yıkıyor. Renkliler konusunda da çok başarılır. Deterjan haznesine koyduğum deterjanı en son tanesine kadar çekiyor ve tertemiz yapıyor. En yüksek sıkma devrinde bile çok fazla ses çıkartmıyor. Dokunmatik düğmelerinin hassasiyeti güzel.

Hoover HWP 610 AMBC/1-S Çamaşır Makinesi Alınır Mı?

Hoover, çok kaliteli ve sağlam bir marka. Ben kullanıyorum ve makinemden oldukça memnunum. Bende bu makineyi görenler direk markasını merak ediyorlar. Adının çok duyulmamasının sebebi Türkiye’de çok fazla reklam yapmamasıdır. Ancak yine de kaliteli ve sağlam bir çamaşır makinesi almak isterseniz mutlaka Hoover markasını araştırmanızı tavsiye ederim.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.