Onvo 32 İnç HD Ready Android Smart LED TV Nasıl ve Alınır Mı? 32OV6000H Kullanıcı Yorumları

Türkiye’nin yerli televizyon üreticisi olan Onvo’nun 32OV6000H 32 İnç HD Ready Android 13 Smart LED TV modeli nasıl bir televizyon ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Onvo 32OV6000H 32 İnç HD Ready Android 13 Smart LED TV kullanıcı yorumu, inceleme ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Piyasada onlarca marka ve modelde televizyon bulunuyor. Bunların bazıları ithal iken bazıları yerli markalardır. Onvo ise ülkemizde yerli üretim yapan son teknoloji markalarından bir tanesidir. Her ekran boyutunda teknolojik olarak en iyi özellikleri barındıran televizyonlar üretmektedir. Onvo televizyonlar LG parçalarını kullandığı için çok kaliteli olmaktadır. 32 inç boyutunda 32OV600H modeli en son çıkan televizyondur. Bir televizyonda olabilecek tüm özellikleri en uygun fiyata müşterilerine sunmaktadır. Onvo’nun televizyonları teknoloji marketler ile özellikle A101 marketlerde çok uygun fiyatlara satılabilmektedir.

Bu Televizyon İlginizi Çekebilir
Dijitsu 32D9800 32 İnç Uydu Alıcılı TV Nasıl ve Alınır Mı?

Onvo 32OV6000H 32 İnç HD Ready Android 13 Smart LED TV Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: 32 inç büyüklüğünde 82 santim ekranı bulunuyor. 1366×768 piksel çözünürlüğünde HD Ready ekrandır. Dahili uydu alıcısı bulunmaktadır. Android 13 smart işletim sistemi yüklü olarak gelmektedir. 200 Hz ekran yenileme hızı vardır. 4 çekirdelik işlemci, 1 GB ram ve 8 GB dahili hafızası vardır. Youtube, Netflix ve Prime Video uygulamaları yüklü olarak gelmektedir. Ancak isterseniz uygulamaya yükleyebilme özelliği vardır. 3 adet HDMI ve 2 adet USB giriş yeri bulunuyor. Klavye ve mause gibi donanımlar bağlanabilmektedir. Kulaklık giriş yeri ve optik ses çıkış yeri bulunuyor. 2 adet 10 W hoparlörü bulunuyor.

İlginizi Çekebilir:  Toshiba 55QA4263DT Ultra HD 4K QLED Android TV Nasıl Televizyon, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Onvo 32OV6000H 32 İnç HD Ready Android 13 Smart LED TV Kullanıcı Yorumu

Eşim ve ben günümüzün çoğunu mutfakta geçiriyoruz. Mutfak için bol özellikli ve internet bağlantısı olan bir televizyon almak istiyordum. Ancak televizyon fiyatları çok pahalıydı. Ayrıca evimin mutfağı küçük olduğu için 32″ boyunda olmasını istiyordum. A101 markete aldın aldın ürünü olarak geldiğini gördüğüm Onvo’nun en son model televizyonu 32OV6000H 32 İnç HD Ready Android 13 Smart LED TV aldım. Kutusundan çıkan aparatlar ile duvara monte ettim. Kısa bir kurulum aşamasından sonra izlenebilir hale geldi. Çok canlı ve net görüntülere sahip. Hatta ilk açıldığı zaman eşimde ben de şaşırdık. Bu kadar olabilir mi diye Youtube’dan 8K video açtım gayet güzel destekledi. Benim için tek eksi yönü ses kalitesini biraz zayıf olması. Onun dışında hiçbir sorunu yok. İnternet bağlantısını kısa sürede sağlıyor. Tek düğmeye basmamla Netflix’e bağlanması bir oluyor. Çok hızlı ve seri bir televizyon. Kanal geçişlerin asla bekleme ve takılma gibi şeyler yapmıyor. Ayrıca internet üzerinden yayın izlerken kesinlikle uygulamadan atma olmuyor. Sonuç olarak parasına göre mükemmel bir televizyon yapmışlar.

İlginizi Çekebilir:  DJI Mini 2 SE Drone Nasıl? Alınır Mı? ve Kullanıcı Yorumları

Onvo 32OV6000H 32 İnç HD Ready Android 13 Smart LED TV Alınır Mı?

Bu televizyonu almadan önce internetten muhakkak emsallerini araştırmanızı öneriyorum. Hatta kıyaslama ve ürün inceleme sitelerinden karşılaştırma yapın. Bu paraya bundan daha iyisini bulamayacağınıza emin olun. Bu televizyon çok kaliteli ve güzel. Tam bir fiyat performans televizyonu diyebiliriz. Sizde küçük alanlar için televizyon arıyorsanız Onvo 32 inç 32OV6000H modelini gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.