Onvo 32 İnç HD Ready Android Smart LED TV Nasıl ve Alınır Mı? 32OV6000H Kullanıcı Yorumları
Piyasada onlarca marka ve modelde televizyon bulunuyor. Bunların bazıları ithal iken bazıları yerli markalardır. Onvo ise ülkemizde yerli üretim yapan son teknoloji markalarından bir tanesidir. Her ekran boyutunda teknolojik olarak en iyi özellikleri barındıran televizyonlar üretmektedir. Onvo televizyonlar LG parçalarını kullandığı için çok kaliteli olmaktadır. 32 inç boyutunda 32OV600H modeli en son çıkan televizyondur. Bir televizyonda olabilecek tüm özellikleri en uygun fiyata müşterilerine sunmaktadır. Onvo’nun televizyonları teknoloji marketler ile özellikle A101 marketlerde çok uygun fiyatlara satılabilmektedir.
Bu Televizyon İlginizi Çekebilir
Dijitsu 32D9800 32 İnç Uydu Alıcılı TV Nasıl ve Alınır Mı?
Onvo 32OV6000H 32 İnç HD Ready Android 13 Smart LED TV Nasıl ve İyi Mi?
Teknik Özellikleri: 32 inç büyüklüğünde 82 santim ekranı bulunuyor. 1366×768 piksel çözünürlüğünde HD Ready ekrandır. Dahili uydu alıcısı bulunmaktadır. Android 13 smart işletim sistemi yüklü olarak gelmektedir. 200 Hz ekran yenileme hızı vardır. 4 çekirdelik işlemci, 1 GB ram ve 8 GB dahili hafızası vardır. Youtube, Netflix ve Prime Video uygulamaları yüklü olarak gelmektedir. Ancak isterseniz uygulamaya yükleyebilme özelliği vardır. 3 adet HDMI ve 2 adet USB giriş yeri bulunuyor. Klavye ve mause gibi donanımlar bağlanabilmektedir. Kulaklık giriş yeri ve optik ses çıkış yeri bulunuyor. 2 adet 10 W hoparlörü bulunuyor.
İlginizi Çekebilir:  Onvo 42 İnç 420V600F Android TV Nasıl? Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları
Onvo 32OV6000H 32 İnç HD Ready Android 13 Smart LED TV Kullanıcı Yorumu
İlginizi Çekebilir:  A101 HI-LEVEL 43" Full HD Android Smart LED TV Nasıl Televizyon Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları
Onvo 32OV6000H 32 İnç HD Ready Android 13 Smart LED TV Alınır Mı?
Bu televizyonu almadan önce internetten muhakkak emsallerini araştırmanızı öneriyorum. Hatta kıyaslama ve ürün inceleme sitelerinden karşılaştırma yapın. Bu paraya bundan daha iyisini bulamayacağınıza emin olun. Bu televizyon çok kaliteli ve güzel. Tam bir fiyat performans televizyonu diyebiliriz. Sizde küçük alanlar için televizyon arıyorsanız Onvo 32 inç 32OV6000H modelini gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.