Range Lucid Elektrik Süpürgesi Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Uygun fiyatlı ama kaliteli ürünleriyle bilinen Range’nin Lucis model Cyclone elektrikli süpürgesi nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Range Cyclone Lucid elektrikli süpürge kullanıcı yorumu, inceleme ve teknik özelliklerine yanıt arayacağız.

Eskiden insanlar evlerinde kirleri temizlemek için otlardan yapılmış süpürgeler kullanırdı. Ancak gelişen teknoloji ile birlikte artık her şey çok daha hayatı kolaylaştırır hale. Zemin temizliği için elektrik süpürgesi adı verilen cihazlar bir düğmeye basarak hiç yorulmadan koskoca evi temizleyebiliyor.

Piyasada onlarca marka ve modelde elektrik süpürgesi bulunuyor. Her pahalı ürünün kaliteli, her ucuz ürünün de kötü olduğunu asla düşünmeyin. Bazıları markasının değerini kullanarak çok fazla para istiyorlar. Ancak A101 gibi marketlerde satılan Range markası. Çok kaliteli cihazları uygun fiyatlara satabiliyor. Bunlardan bir tanesi de elektrik süpürgesidir.

Range Lucid Elektrik Süpürgesi Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: 900 W gücünde bir motora sahiptir. 3 tekerlekli elektrik süpürgesidir. Yatay ve dikey pozisyonda saklanabiliyor. Plastik malzemeden imal edilmiştir. Kademeli olarak emiş ayarı vardır. En yüksek devirde çalışırken 61 desibel ses çıkartıyor. 2.3 litre toz haznesi vardır. Hepa filtre sayesinde oldukça sağlıklıdır. Su haznesi bulunuyor.

İlginizi Çekebilir:  Aprilla AHS 2026 Saç Düzleştirici Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Range Lucid Elektrik Süpürgesi Kullanıcı Yorumu

Küçük bir şehre tayin olduğum için yeni ev kuruyordum. Ancak çok fazla masraf yaptığım için elektrik süpürgesine verecek fazla param yoktu. Bende süpürge araştırırken A101 markete uygun fiyatlı olarak geldiğini gördüğüm Range Lucid elektrik süpürgesi aldım. Öyle çok bir beklentim yoktu. İş görsün yeter mantığındaydım. Süpürge beklediğimden çok daha iyi çıktı. Emiş gücünü çok beğendim. Halı üstüne, parke ve fayans gibi yerlerde çok iyi süpürme yapıyor. Kutusunun içinden çıkan koltuk arası ve köşe aparatı çok işe yarıyor. Üçgen başlığı gayet kullanışlı. Süpürme sırasında ileri geri çekerken fazla zorlanmıyorsunuz. Hız ayarı olması benim için artı avantaj oldu. Çalışırken öyle rahatsız edici bir sesi yok. 6 metre yarı çapında alanı süpürebiliyor.

İlginizi Çekebilir:  Arzum AR4069 Practical Dik Süpürge Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Range Lucid Elektrik Süpürgesi Alınır Mı?

Range markası adı çok duyulmadığı için alıp almamakta ikilemde kalabilirsiniz. Tamam öyle çok kaliteli ve üstün bir süpürge değil. Ancak dediğim gibi benim işimi fazlasıyla görüyor. Hemen hemen her gün çalıştırıyorum. Fiyat performans süpürgesi olarak gönül rahatlığıyla alınabilir.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.