RKS TNT10 Pro Nasıl? Kullanıcı Yorumları

Elektrikli bisiklet satın almak isteyen kişilerin ilk tercihleri arasında gösterilen RKS markası, gelişen teknolojiyi takip ederken her zaman yenilikçi çözümler geliştirmeye devam ediyor. Ürünlerdeki batarya performansıyla istenileni tam olarak veren marka, kısa sürede şarj olan ve yüksek menzillere tek şarjla giden modeller geliştiriyor. Bu nedenle Türkiye genelinde RKS TNT10 Pro modelinin sıklıkla satıldığı da görülüyor.

Markanın en sevilen modellerinden olan RKS TNT10 Pro, üstün motor ve batarya performansıyla herkesin beğendiği ürünler arasında yer alıyor. Yetişkin ve gençler arasında oldukça popüler olan model, elektrik aksamlarından tasarımına kadar istenileni tam olarak veriyor. İşte, Türkiye’nin en çok araştırılan elektrikli bisikletlerinden RKSnın TNT10 Pro modeline dair merak edilen tüm detaylar.

RKS TNT10 Pro Teknik Özellikleri

Son ayların en çok satan modellerinden RKS TNT10 Pro, marka tarafından özel olarak üretilen 36V 250W bir motor sistemi ile gelmektedir. Bu güçlü motor sistemine ise tam 36V 10Ah olan batarya güç vermektedir. Bu sayede araç, günlük kullanıcılara tam olarak hitap ederken hiçbir zaman yarı yolda da bırakmamaktadır. Ayrıca RKS TNT10 Pro modelinin güçlü motor ve batarya uyumuyla birlikte 25km/h hızlara kadar çıkabildiği de bilinmektedir. Üstelik modelin bu hızları tam 45 – 60 km menzil aralığında görebildiği de ifade edilmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Citycoco Fatbike Elektrikli Bisiklet Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Güçlü bir bataryaya sahip olduğunu belirttiğimiz RKS’nın TNT10 Pro modeli, sadece 4 – 6 saat içerisinde ful şarj durumuna gelebilmektedir. Ayrıca tekerleklerinde 20’’ alaşım kullanılan aracın krank seti ise Prowheel PRO-R42PP olarak belirlenmiştir. Modelde sağa kaydırıcı olarak Shimano TX50 7SP yer alırken ön ve arka frenlerde ise YX-DB06 Alaşım Disk / Disk sistemi bulunmaktadır. Görüntüleme cihazı olarak S866 LCD ekran olan modelde sele kısmında da jel rahat spor oturak tercih edilmiştir.

RKS TNT10 Pro Kullanıcı Yorumları

Kızımın bisiklet isteğini kırmamak için karne tarihinden sonra yeni bir model araştırmaya başlamıştım. Normal bisikletlerin aksine daha kolay bir kullanım sağlaması için elektrikli bisikletlerden birini almaya karar verdik. Bunun için yaptığım araştırmalarda RKS TNT10 Pro modelinin kızım için en iyisi olacağını düşündüm. Satın aldığımız ilk günden beri kızımın ürünün tasarımına adeta aşık olduğunu söyleyebilirim. Ayrıca güvenlik açısından da bir sorun çıkarmayan model, performans olarak da isteklerimizi sonuna kadar karşılıyor. Bunlarla birlikte markanın kalitesi sayesinde yedek parça ve tamir konusunda da herhangi bir sorun yaşamadık. Biz de tüm yakınlarımıza RKSnın TNT10 Pro modelini öneriyoruz.

İlginizi Çekebilir:  Motolux F8 Elektrikli Motosiklet Nasıl? Alınır Mı?

RKS TNT10 Pro Alınır Mı?

Genel anlamda standart elektrikli bisiklet modelleri arasında gösterilen RKS TNT10 Pro, 60km’ye kadar çıkan menzili ile rakiplerini geride bırakmayı başarmaktadır. Ayrıca hızlı şarj sistemi olan model, rakiplerinden çok daha hızlı şekilde şarj olabilmektedir. Tüm bu özellikleriyle birlikte RKS TNT10 Pro modelinin satın alınabilecek elektrikli bisikletler arasında olduğunu söylemek gerekiyor.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.