Toshiba 70UL4C63DT 70″ Ultra HD 4K Smart LED TV Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları
Dünyanın lider televizyon üreticilerinden bir tanesi olan Toshiba’nın 70UL4C63DT model koldu 70 inç ultra hd 4K Smart LED TV modeli nasıl ve alınır mı gibi sorulara yanıt arayacağız. Ayrıca Toshiba 70UL4C63DT 70″ Ulta HD 4K Smart LED televizyon inceleme, teknik özellikleri ve kullanıcı yorumuna yer vereceğiz.
Ülkemizde pek çok televizyon markası satılmaktadır. Bunlardan bazıları dünya markası iken bazıları yerli markalardır. Ancak bazı markalar vardır ki uzun yıllardır dünyada televizyon denildiği zaman akla gelen ilk markalardan yer alır. Bunlardan bir tanesi de Toshiba markasıdır. Toshiba her ne kadar Japon malı olarak biliniyor olsa da Çinli bir şirket hisseleri alınmıştır. Toshiba şuan için ülkemizde en çok satılan markalardan bir tanesidir. Toshiba, Türkiye pazarına verdiği yoğunluk nedeniyle uygun fiyata yüksek kaliteli ve üstün özellikli televizyonlar satmaktadır. Hemen her ekran boyutunda bir tv modeli olan Toshiba 70UL4C63DT 70 inç ultra hd 4K smart LED TV modelini inceleyeceğiz.
Toshiba 70UL4C63DT 70″ Ultra HD 4K Smart LED TV Nasıl ve Teknik Özellikleri
Ekran Özellikleri: 70 inç boyutunda devasa bir 177 cm LED ekranı bulunuyor. Bu ekran Ultra HD 4K yayın yapabilmektedir. 3840×2160 ekran çözünürlüğüne sahiptir. 50/60 Hz ekran yenileme hızı vardır. HDR yayın destekliyor olup Dolby Vision ve HDR10 gibi özelliklere sahip bir ekrandır.
İlginizi Çekebilir:  Toshiba 58UA2263DT 58" Ultra HD Android TV Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri
Ses Özellikleri: Büyük televizyona güçlü hoparlör yakışır mantığı ile 24W ses çıkış gücüne sahip iki adet hoparlörü vardır. DTS Virtual X ses özelliği mevcuttur.
Boyutları: Bu televizyon 1575 mm genişliğindedir. Ayaklı yüksekliği 913 mm ve kalınlığı 290 mm olarak ölçülmüştür. Ayaksız genişliği ise 72 mm olarak bilinmektedir. Ayaklı ağırlığı ise 24 kilogramdır.
Toshiba 70UL4C63DT 70″ Ultra HD 4K Smart LED TV Kullanıcı Yorumu
Yeni ev almam sebebiyle yeni bir televizyona ihtiyacım vardı. Çünkü yeni evin salonu çok büyüktü ve büyük ekran televizyon gerekiyordu. 70 inç yeterli olabileceğini düşündüğüm için araştırma yaparken A101’e uygun fiyatlı olarak geldiğini gördüğüm Toshiba 70″ televizyon aldım. Kutusunu taşırken bile zorlandım çünkü sıradan otomobilde bu televizyonu sığdıramıyorsunuz. Alıp eve getirdikten sonra kolay bir kurulum aşamasından sonra izlenebilir hale geldi. Kurulumu çok basit ve zaten sizi kendisi yönlendiriyor.
Toshiba 70UL4C63DT 70″ Ultra HD 4K Smart LED TV Alınır Mı?
Eğer sizde benim gibi böyle büyük ekranlı bir televizyona ihtiyaç duyuyorsanız kalite ve fiyat performansı olarak alabileceğiniz en iyi 70 inç televizyonlardan bir tanesidir. Ayrıca A101 ve Bim gibi marketlere çok uygun fiyatlara gelebiliyor. Ben parasını sonuna kadar hak eden bir televizyon olduğunu düşünüyorum. Sizde gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.