Yuki Yadea E-Wild Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Teknik Özellikleri

Son yıllarda marka değerini arttırmayı başaran Yuki, elektrikli bisiklet denildiğinde akla gelen ilk markalardan biri olarak gösteriliyor. En özel modellere imza atmayı başaran firma, oldukça çevre dostu ve performanslı ürünleriyle de biliniyor. Özellikle Türkiye’deki elektrikli araç kullanıcıları, bisiklet satın almak istediklerinde sadece Yuki markasını tercih ediyorlar.

Markanın en özel modellerinden olan Yuki Yadea E-Wild, şimdilerde satış rekorları kırmaya başladı. Co2 emisyonu 0 olan modelde akü sistemleri ve motor yapısı da bir hayli yenilikçi duruyor. Üstelik modeldeki üst düzey performans katmanları, fiyatlandırmayı da herhangi bir şekilde yükseltmemiş. İşte, son zamanların en sevilen elektrikli bisiklet modellerinden Yuki Yadea E-Wild aracına ait merak edilen tüm detaylar.

Yuki Yadea E-Wild Teknik Özellikleri

Son zamanların en çok satan modellerinden Yuki Yadea E-Wild, tam 250 W elektrik değerine çıkan harika bir motor gücü ile gelmektedir. Bununla birlikte yüksek güce sahip motoru besleyecek 36V/10.4AH değerinde bir akü sistemi de yer almaktadır. Bu akü sistemi, yeni nesil teknolojilerle geliştirildiğinden modelin tam 2 – 3 saat içerisinde şarj olabilmesini sağlamaktadır. Bunlarla birlikte kaliteli akü sisteminde tam 110V/220V 50-60 Hz elektrik girişi yer almaktadır. Motorun 100km’de sağladığı elektrik sarfiyatı ise 2.0Kw olarak ölçülmüştür. Ayrıca elektrikli bisikletle yapılabilecek toplam menzil de 50 KM olarak ifade edilmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Corelli Keila S Elektrikli Bisiklet Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Tüm bunların yanı sıra Yuki Yadea E-Wild modelinde 20 derece tırmanma açısı yer alırken motora gücünü veren 39N.m değerinde bir maksimum tork değeri de yer almaktadır. Frenleme metodu el ile olan Yuki Yadea E-Wild aracının lastik boyutu ise 20’’ olarak ölçülmüştür. Maksimum yükleme kapasitesi 120kg olan modelin boyutları da 1800*350*1200mm olarak sıralanırken dingil mesafesi 1123mm, fren sistemi disk ve toplam ağırlığı da 27kg’dır.

Yuki Yadea E-Wild Kullanıcı Yorumları

Oğluma bir elektrikli bisiklet satın almak isterken hangi modeli alabileceğimiz konusunda önemli bir araştırma sürecine girmiştik. Bir komşumuzun tavsiyesiyle Yuki markasını öğrendik ve markanın modellerini araştırmaya koyulduk. Kullanıcı deneyimleri harika olan modelde motor gücü ve akü kapasitesi de bir hayli fazla geldi. Hemen aldık ve bir süredir Yuki Yadea E-Wild modelini kullanıyoruz. Her anlamda çok memnun kaldığımız elektrikli bisikletimizi farklı noktalara gitmek için sürekli tercih ediyoruz. Menzil konusunda bizi üzmediği için tek şarjda uzun yollara gidebiliyor ve zaman kaybı da yaşamıyoruz. Bu nedenle hem bisiklet zevkine varmak hem de elektrikli bir araç kullanmak istiyorsanız Yuki nin bu modelini önerebilirim.

İlginizi Çekebilir:  Ape Ryder MD-10 Pro Elektrikli Bisiklet Nasıl ve Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Yuki Yadea E-Wild Alınır Mı?

Rakiplerinden eksiği olmayan Yuki Yadea E-Wild modeli, standartların biraz daha üstünde bir modeldir. Hal böyle olunca Türkiye’de sevilen modelin kullanıcı yorumları da genel olarak iyidir. Menzil konusunda yeni nesil teknolojileri sayesinde yükselişe geçen modelde tork değeri de şaşırtan cinsten. Bu nedenle Yuki bu modelini elektrikli bisiklet isteyen herkes satın alabilir.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.