Aprilla AEP 7817 Epilatör Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Ülkemizin yerli kişisel bakım cihazları üreten markası olan Aprilla’nın AEP 7817 epilasyon cihazı nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Aprilla AEP 7817 epilatör kullanıcı yorumu, inceleme ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Epilasyon kadınların en ihtiyacı olan işlemlerden bir tanesidir. Çünkü istenmeyen tüy ve kıllar can sıkıcı olabilir. Normalde kadın kuaföründe kadınlar bu sorunlarından kurtulurlar. Ancak bu pahalı bir şeydir. Bu yüzden herkes epilasyon işini evde kendisi yapmaya çalışır. Bunun için epilatör adı verilen cihazlar vardır. Piyasada çok farklı marka ve modellerde epilatörler bulunuyor. Pahalı oldukları için bunlara herkes ulaşamıyor. Ancak Aprilla gibi hem kaliteli hem de uygun fiyatlı cihazlar üreten markalar buna rahat ulaşmanızı sağlıyor. Aprilla’nın AEP7817 model şarjlı epilatörü A101 marketlerde çok ucuza satılabiliyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Epilasyon Cihazları
Arzum AR5040 Violet Epilasyon Aleti Nasıl ve Alınır Mı?
Aprilla AEP 7814 Şarjlı Epilatör Nasıl ve Alınır Mı?

Aprilla AEP 7817 Epilatör Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: Şarjlı olduğu için yanınızda taşıyabiliyorsunuz. 2 kademe hız ayarı bulunmaktadır. Koltuk altı ve bikini bölgesi için ideal bir epilasyon cihazıdır. 0.5 mm’ye kadar küçük kılları ve tüyleri alabilmektedir. Tam şarj ile 2 saat boyunca çalışabilir. DC 3.2V motoru bulunmaktadır. 600 mAh gücünde lityum iyon bataryası mevcuttur. Saklanması için çantası ve askı kancası vardır. Cihazla birlikte temizleme fırçası, yağ, 1 mm, 2 mm, 5 mm ve 7 mm kılavuz tarakları çıkmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Homend Toastbuster Tost Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Aprilla AEP 7817 Epilatör Kullanıcı Yorumu

Ben bir alışveriş merkezinde satış elemanı olarak çalışıyorum. Kapalı ortam ve ışıklar deyince çalıştığım yer çok sıcak oluyor. Bu sebeple biraz açık giyinmek zorunda kalıyoruz. Ancak ben esmer tenli olduğum için siyah tüylerim var. Sürekli kuaförde kıllarımı aldırmam gerekiyordu. Maaşımın büyük kısmını verdiğim için artık bu işi kendim görmeliydim. Asgari ücretli olarak çalıştığımdan bir türlü alamıyordum. A101 markete geldiğini gördüğüm Aprilla AEP7817 epilasyon aletini aldım. İlk başta iş görmez diye ön yargılı davranıyordum. Ama sandığım gibi çıkmadı. Koltukaltı ve bikini bölgesi kıllarının hepsini alıyor. Kesinlikle yolma yapmıyor. Şarj ediyorum ve 2-3 sefer kullanabiliyorum. Kollarımın üstünde ve bacaklarda sıkan tüyleri hiç kalmayacak kadar alıyor. Hatta gözle bile zor gördüğüm ince tüyleri bile alıyor. Başlıkları sayesinde vücudun her bölgesinde rahatça kullanabiliyorsunuz. Duş sonrası ıslandığı oluyor ama bir sorun olmadı. Her ne kadar yazmasa da suya dayanıklı bir ürün.

İlginizi Çekebilir:  Aprilla AEP 7814 Şarjlı Epilatör Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Aprilla AEP 7817 Epilatör Alınır Mı?

Piyasada satılan kendinden 3-4 kat daha pahalı cihazlardan hiçbir farkı yok. Bence kıllarla sorunu olan her kadının sahip olması gerekiyor. Fiyatı da oldukça uygun. Sadece bir kere kuaför parasına epilatör sahibi olabiliyorsunuz. Fiyat performans açısından listenin en üstünde olmayı hak ediyor. Yolma oluyor mu diye falan hiç merak etmeyin. Gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.