Awox Orion Tost Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Türkiye’nin yerli ev elektroniği cihazları üreticisi Awox’un Orion serisi tost makinesi nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Awox Orion tost makinesi kullanıcı yorumu, inceleme ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Tost makinesi artık her evin ihtiyacı olan cihazlardan bir tanesi. Bayatlamış ekmeklerin en iyi değerlendirme yolu diyebiliriz. Ayrıca tost makinesi pratik kahvaltılık hazırlamak için oldukça pratiktir. Dışarda satılan hazır tostların içinde ne olduğu bilinmez. Ama evde kendinizin yaptığı tost gibi sağlıklısı yoktur. Bu sebeple evinizde bir tost makinesi bulunması sizin faydanıza olacaktır. Pek çok marka ve modelde tost makineleri bulunuyor. Bunlar genelde çok pahalı cihazlardır. Ancak Awox gibi Türkiye’nin yerli markaları oldukça ucuza kaliteli ve özellikli tost makineleri satabilmektedir. Bunlardan bir tanesi de Awox Orion model tost makinesidir.

Awox Orion Tost Makinesi Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: 1800 W gücünde ısıtma yapabilmektedir. 8 dilim tostu aynı ayna pişirebilme imkanı sağlıyor. 50 Hz 230V elektrik gücüyle çalışmaktadır. 6 kademeli ısı ayarı sayesinde istediğiniz sıcaklıkta kullanabilirsiniz. Paslanmaz çelik rezistansları bulunmaktadır. Dik konumda saklanabilme imkanı sunuyor. Isıya dayanıklı plastikten üretilmiş ergonomik tutma yeri bulunuyor. Üst kapağı 180° derece açılabilmektedir. Isıtıcı plakaları teflon ile kaplanmıştır. Ayrıca yağ biriktirme haznesi bulunuyor. Tost yaparken kaymayı önleyici ayak tasarımı kullanılmıştır. Metal gövde ve plastik kenarlara sahiptir. Yüksekliği 14 santim, genişliği 44 santim ve boyu 33 santimdir. Cihazın ağırlığı 3.5 kilogramdır. 50 santimlik güç kablosu bulunmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  SLP Coin Nedir? SLP Coin Yorumları

Awox Orion Tost Makinesi Kullanıcı Yorumu

Çocuklar okula, ben ve eşim işe gidecek derken sabahları evde bir hengame oluşuyor. Bu sırada kimse kahvaltı yapmak istemiyor. Yolda poğaça gibi sağlıksız şeyler ile kahvaltı yapılıyor. İçim buna çok elvermediği için artık eve bir tost makinesi almak istiyordum. Şok markette indirim ürün olarak geldiğini gördüğüm Awox Orion tost makinesi aldım. Gerçekten çok başarılı bir cihaz. Kutusunun üstünde yazdığı gibi 8 dilim tostu aynı anda yapıyor. Kocaman bir pişirme alanı sunmuş. Isınma süresi 3-4 dakikada tamamlanıyor. Bildiğimiz normal ekmeği 5 dakikada içinde ne varsa pişirecek şekilde tost yapıyor. Bazen domates ve biber közlemekte kullanıyorum. Çok başarılı oluyor. Bir kaç defa köfte yapmayı denedim ve ızgarada yapmış gibi oldu. Temizlemesi çok pratik oluyor. Üstündeki plakalar çıkartılabiliyor ve bulaşık makinesinde yıkıyorum. Asla yağ damlatma yapmıyor. Özel tasarım plakaları fazla yağı tutuyor.

İlginizi Çekebilir:  Hareketli Diş Protezi Kullanıcı Yorumları

Awox Orion Tost Makinesi Alınır Mı?

Eğer tost makinesine fazla para vermeyim ama kaliteli olsun istiyorsanız Awox Orion tam size göre diyebilirim. Fiyat performans açısından çok güzel bir cihaz. Awox’un yerli marka olması bir arıza durumunda karşınızda kolay muhatap bulmanızı sağlıyor. Dediğim gibi ben tost makinesinden çok memnunum. Eğer sizin de tost makinesi ihtiyacınız varsa gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

Diğer Tost Makineleri
Homend Toastbuster Tost Makinesi Nasıl ve Alınır Mı?
Kiwi KSM 2405 Mini Tost Makinesi Nasıl ve Alınır Mı?
Arzum AR2037 Mistost Tost Makinesi Nasıl ve Alınır Mı?

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.