Toshiba 58QA4263DT 58 İnç Ultra HD Qled Android TV Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumu
Dünyanın en büyük televizyon üreticilerinden bir tanesi olan Toshiba’nın 58QA4263DT model kodlu 58 inç Qled televizyonu nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Toshiba 58QA4263DT 58 İnç Ultra HD Qled Android TV kullanıcı yorumu, inceleme ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.
Toshiba 58QA4263DT 58 İnç Ultra HD Qled Android TV Nasıl ve Teknik Özellikleri Nelerdir?
Ekran Özellikleri: 58 inç yani 139 cm boyunda LED ekranı bulunuyor. Ultra HD 4K yayın izleyebilme imkanı sunar. 3840×2160 ekran çözünürlüğü bulunmaktadır. 50/600 Hz ekran yenileme hızı ile çok akıcıdır. HDR yayınları görüntüleyebilme imkanı sunar. QLED olduğu için oldukça parlak ve net görüntülere sahiptir.
Ses Özellikleri: 20 W gücünde 2.0 hoparlör teknolojisi kullanılmıştır. Dolby ses teknolojisinin kullandığı bir televizyondur.
Toshiba 58QA4263DT 58 İnç Ultra HD Qled Android TV Kullanıcı Yorumu
Toshiba 58QA4263DT 58 İnç Ultra HD Qled Android TV Alınır Mı?
  1. bu televizyon 55 inç i 58 inç inden neden daha pahalı bütün özellikleri aynı yazıyor..lakin 55 inç daha küçük ve pahalı..sağlam bi bilgisi olan aydınlatabilirmi??