Bernardo BRND-117 Çay Makinesi Nasıl ve Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Küçük ev aletleri üreticisi Bernardo’nun BRND-117 model elektrikli çay makinesi nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Bernardo BRND-117 elektrikli çay makinesi kullanıcı yorumu, inceleme ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Günümüzde hala daha çayların büyük kısmı ocak üstünde çaydanlıklarda yapılmaktadır. Ancak elektrikli çay makineleri son zamanlarda oldukça artamaya başladı. Aslında uzun yıllardır satılan bir cihaz olan çay makinesini çok az marka üretiyordu. Az olunca da fiyatı pahalı olduğundan kimse kolay kolay alamıyordu. Ancak artan marka çeşitliliği çay makinelerinin fiyatlarının ucuzlamasına neden oldu. Piyasada çok farklı marka ve modellerde çay makineleri bulunuyor. Bunlardan bir tanesi de Türkiye’nin yerli markası olan Bernardo olarak karşımıza çıkıyor. Bernardo’nun bir kaç yıldır üretip sattığı model BRND-117 uygun fiyatı ve özellikleriyle dikkat çekiyor. Hatta bu çay makinesi Şok marketlerde piyasa fiyatının bile çok daha altına satılabiliyor.

Bernardo BRND-117 Elektrikli Çay Makinesi Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: 1800 watt gücünde ısıtma kapasitesi vardır. Dual ısıtma teknolojisi sayesinde yüzde 90 daha az elektrik tüketmektedir. Üst tarafında 0.7 litre hacminde cam demliği bulunuyor. Alt su ısıtıcı kısmı ise 1.7 litre hacimlidir. Kapak tasarımı sayesinde kettle olarak kullanabilme olanağı sağlıyor. Su kaynadığı zaman kendi kendine kapanmaktadır. Ayrıca çayı sıcak tutma özelliği de bulunuyor. Alt su ısıtıcı kısmında paslanmaz çelikten gizli rezistans kullanılmıştır. Bulaşık makinesinde yıkanabilir paslanmaz çelik çay filtresi bulunuyor. Alt su ısıtıcısı elektrik ünitesi üzerinde 360° dönebilmektedir. Kullanılmadığı zaman kablosunu saklama yuvası vardır. Işıklı açma ve kapama düğmesi ile yine ışıklı güç göstergesi mevcuttur.

İlginizi Çekebilir:  Hi-Level HL55FMN243 55" UHD Webos Smart LED TV Nasıl ve Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları
Bernardo BRND-117 Detaylı Teknik Özellikleri
Güç 1800 W
Demlik Malzemesi Cam
Demlik Hacmi 0.7 L
Su Isıtıcı Malzemesi Isıya Dayanıklı Plastik
Su Isıtıcı Hacmi 1.7 L
Zamanlayıcı Var
Otomatik Kapanma  Var
Dönebilme 360° Derece
Akım Koruma Var
Açma Kapama Düğmesi Var
Işıklı Güç Göstergesi Var
Demlik Filtresi Paslanmaz Çelik
Makinede Yıkanabilme Evet
Kablo Saklama Yuvası Var
Model Kodu BRND-117
Garanti Süresi 2 Yıl

Bernardo BRND-117 Elektrikli Çay Makinesi Kullanıcı Yorumları

Ben ve eşim çok fazla çay tüketiyoruz. İşten geldikten sonra direk ocağa çay koyar akşam yatana kadar içeriz. Ancak artık yaş ilerledikçe ocakta çaydanlığın altını açık unutmaya başladım. Buna bir çare bulmam gerekiyordu. Bende daha güvenli olacağını düşündüğüm için çay makinesi alma kararı verdim. En İyi Elektrikli Çay Makinesi araştırması yapıyordum. Bilindik markaların çay makinelere baktığım zaman çok pahalı olduklarını gördüm. Tam bu sırada Şok markete indirimli ürün olarak geldiğini gördüğüm bernardo marka çay makinesini aldım. Alt tarafına ağzına kadar su doldurduğumda kaynatma süresi 7-8 dakika kadar sürüyor. Yaptığı çayların çelik çaydanlıklardan hiçbir farkı yok. Evde bir kettle bulunuyordu. Artık bu cihaz olduğu sürece ayrı bir su ısıtıcıya gerek kalmadı. İşim bittikten sonra kablosunu altına sarıyorum ve kaldırıyorum. Cam demliğini her kullanım sonrası bulaşık makinesinde yıkıyorum. Her gün çalışmasına rağmen asla paslanma ve korozyon gibi şeylerle karşılaşmadım.

İlginizi Çekebilir:  Aprilla AHC 5018 Erkek Bakım Seti Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Bernardo BRND-117 Elektrikli Çay Makinesi Alınır Mı?

Eğer sizinde bir çay makinesi ihtiyacınız varsa Bernardo, en kaliteli ve özellikli çay makinesini en uygun fiyata sunuyor. Ben 1 yıldır kullanıyorum ve cihazımdan çok memnunum. Başında da dediğim gibi çayı çok seven bir aile olduğumuzdan sürekli çalışıyor. Buna rağmen ilk günkü gibi sağlam şekilde çalışıyor. Bu cihaz ile sıcak su ihtiyacınızı da karşılayabilirsiniz. Ayrıca Şok markete gelen fiyatına çelik çaydanlık bile vermezler. Tam bir fiyat performans ürünü diyebiliriz. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Diğer Çay Makinesi Modelleri
Regal RC 1500 Çay Makinesi Nasıl ve Alınır Mı?
Fakir Tastea Çay Makinesi Nasıl ve Alınır Mı?
Flavel FLV140 Çay Makinesi Nasıl ve Alınır Mı?
Arzum AR3062 Jollietea Çay Makinesi Nasıl, Alınır Mı?
Homend Royaltea Çay Makinesi Nasıl, Alınır Mı?

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.